• Yazıtipi boyutunu arttır
  • Varsayılan yazıtipi boyutu
  • Yazıtipi boyutunu azaltır
Gizli ilimler
Home

Muhteşem yüzyıl 95. Bölüm İzle Full İzle HD Star Tv


Google Adsense Politikaları -
Bu Reklam İçin Rahatsızlık Bildir
Muhteşem yüzyıl 95. Bölüm İzle Full İzle HD Star Tv - Muhteşem yüzyıl 95. Bölüm İzle Muhteşem Yüzyıl'da bu hafta neler oldu? Şah Sultan’ın tuzağına düşen Hürrem’in öfkesi dinmiyor. Süleyman’ı masum olduğuna ikna etmeye çabalarken, Süleyman’ın verdiği karar herkesi şaşırtıyor. Şehzade Mustafa ise donanmayı kurmakta ısrar ediyor. Süleyman bunu öğrenince hayal kırıklığına uğruyor. Hürrem, Şah Sultan’dan intikam almak için Lütfi Paşa’ ya yanaşıyor. Şah Sultan ise Rüstem’e Hürrem’in canına karşılık bir teklifte bulunuyor. Emellerine ulaşmak isteyen Rüstem öyle bir hamle yapıyor ki Hürrem neye uğradığını şaşırıyor!

Star TV'de Muhteşem Yüzyıl'ın Çarşamba akşamı yayınlanan 95. bölümü Hürrem Sultan ile Şah Sultan arasında büyük bir güç kavgasına ve karşılıklı entrikalara sahne oldu. Dizinin son bölümünde neler olmuştu?

Muhteşem Yüzyıl 95. bölümde Edirne'ye giderek Hürrem Sultan'ın aldığı borcun belgesini ve yolda kendilerine saldırttığını anlatan Şah Sultan, Hürrem'in cezalandırılarak Edirne'de kalmasını sağladı. Şah Sultan'ın kocası Lütfi Paşa'yla konuşan Hürrem, Hatice Sultan ile Şah Sultan arasındaki büyük sırrı anlattı. Lütfi Paşa'ya Şah Sultan'ın kendisini kullandığını söyleyen Hürrem, Hatice ve Şah Sultan'ın zamanında İbrahim Paşa'ya aşık olduğunu da anlattı. Lütfi Paşa ise duydukları karşısında büyük bir şok yaşadı.

Muhteşem Yüzyıl son bölümde Şah Sultan ise Rüstem Paşa'dan Hürrem'i öldürmesini ve karşılığında kendisini Divan'a sokacağını söyledi. Rüstem Paşa ise Edirne'ye giderek bu durumu Hürrem'e anlattı. Ancak Rüstem Paşa'nın asıl büyük oyunu bölümün sonunda ortaya çıktı.

Aşık olduğu Mihrimah Sultan'la evlenmek isteyen Rüstem, Ayaz Paşa'ya Hürrem Sultan'ın emriyle Sultan Süleyman'a Mihrimah'la kendisinin evlendirilmesi için tavsiyede bulunmasını söyledi. Bu isteğini de Hürrem'e anlatan Rüstem Paşa, Mihrimah Sultan'la evlenmesi halinde Divan'a gireceğini ve düşmanlarına karşı çok güçlü bir duruma geleceklerini de söyledi.
Tarihte de Mihrimah Sultan'la evlenmiş olan Rüstem Paşa'nın bu planlarının ne olacağı ve Hürrem'in yeniden İstanbul'a ne zaman döneceği ise önümüzdeki haftalarda belli olacak.


95. BÖLÜMÜN TAMAMINI İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ


(Kaynak: Tvaktuel.com)


YASAL UYARI
Gizlimi.com sitemizin içerisinde yer alan tüm içeriklerin telif hakları içeriklerin sahiplerine ve/veya yasal temsilcilerine aittir. Gizlimi.com da yer alan ve telif hakkı ihlaline neden olan bir içeriği,dosyayı,kodu kaldırmamıza yardımcı olmak için lütfen bize iletişim bölümümüzden bildiriniz. Dosya en geç 24 saatte kaldırılacaktır.

5846 sayılı kanunun 25. maddesinin ek 4. maddesine göre hakkı ihlal edilen öncelikle üç gün içinde ihlalin durdurulmasını istemek zorundadır.Gizlimi.com 'da yayınlanan diğer yazıların, materyallerin, resimlerin, kodların, şekillerin her türlü elektronik ve gerçek ortamda yayın hakkı (aksi ilgili sayfalarda ayrıca belirtilmediği sürece) Gizlimi.com 'a aittir. Bu materyaller, kaynak gösterilmek ve link verilmek koşuluyla kopyalanabilir.

Son Güncelleme: Cuma, 23 Eylül 2016 00:31  

EN GÜZEL DUALAR