• Yazıtipi boyutunu arttır
  • Varsayılan yazıtipi boyutu
  • Yazıtipi boyutunu azaltır
Gizli ilimler
Home HAARP Bugün yapılan 2012 KPSS Önlisans Sınavının Soru ve Cevapları Ne Zaman Yayımlanır.. 15 Hbr

Bugün yapılan 2012 KPSS Önlisans Sınavının Soru ve Cevapları Ne Zaman Yayımlanır.. 15 Hbr


Google Adsense Politikaları -
Bu Reklam İçin Rahatsızlık Bildir

Bugün yapılan 2012 KPSS Önlisans Sınavının Soru ve Cevapları Ne Zaman Yayımlanır? Adayların heyecanla beklediği 2012 KPSS Önlisans Sınavı bugün yapıldı. Sınav, Ölçme Seçme ve Yerleştirme Merkezi’nce (ÖSYM), 159 il ve ilçe merkezinde ve Lefkoşa’da gerçekleştirildi. Yarın ön lisans için düzenlenecek sınav, Pazar günü ise ortaöğretim düzeyinde yapılacak.

Sınavlar saat 09.30′da başladı. Adaylara Genel Yetenek ve Genel Kültür testlerinden toplam 120 soru için 120 dakika süre verildi.

Beklenenin üzerinde başvuru yapılması nedeniyle iki ayrı günde yapılmasına karar verilen sınava, ön lisans düzeyinde 743 bin 570, ortaöğretim düzeyinde ise 2 milyon 45 bin 962 aday olmak üzere toplam 2 milyon 789 bin 532 aday girdi.

Sınav sorularının 24 Eylül tarihinde ÖSYM’nin sitesinde açıklanması bekleniyor. Sınav soru ve cevapları ÖSYM ile eş zamanlı olarak sitemizde yayımlanacak. Sınav soru ve cevaplarına aşağıdaki bağlantılardan ulaşabilirsiniz…

2012 KPSS Önlisans Sınavı Soru ve Cevapları (Sorular açıklandığında bağlantı aktif hale gelecek)

Bugün yapılan 2012 KPSS Önlisans Sınavının Soru ve Cevapları Ne Zaman Yayımlanır?
YASAL UYARI
Gizlimi.com sitemizin içerisinde yer alan tüm içeriklerin telif hakları içeriklerin sahiplerine ve/veya yasal temsilcilerine aittir. Gizlimi.com da yer alan ve telif hakkı ihlaline neden olan bir içeriği,dosyayı,kodu kaldırmamıza yardımcı olmak için lütfen bize iletişim bölümümüzden bildiriniz. Dosya en geç 24 saatte kaldırılacaktır.

5846 sayılı kanunun 25. maddesinin ek 4. maddesine göre hakkı ihlal edilen öncelikle üç gün içinde ihlalin durdurulmasını istemek zorundadır.Gizlimi.com 'da yayınlanan diğer yazıların, materyallerin, resimlerin, kodların, şekillerin her türlü elektronik ve gerçek ortamda yayın hakkı (aksi ilgili sayfalarda ayrıca belirtilmediği sürece) Gizlimi.com 'a aittir. Bu materyaller, kaynak gösterilmek ve link verilmek koşuluyla kopyalanabilir.

 

EN GÜZEL DUALAR