• Yazıtipi boyutunu arttır
  • Varsayılan yazıtipi boyutu
  • Yazıtipi boyutunu azaltır
Gizli ilimler
Home ŞİFALI DUALAR İşyeri için Karınca Bereket Duası

İşyeri için Karınca Bereket Duası


Google Adsense Politikaları -
Bu Reklam İçin Rahatsızlık Bildir
"Her kim hakka hukuka riayet ederek bu duayı okursa veya ticarethanesinde bulundurursa hanesinde ve ticaretinde bereket meydana gelir. Nitekim hadisi şerifte "Aldatan bizden değildir." buyurulmuştur."

İşte, İşyeri için Karınca Bereket Duası;

Allâhümme yâ rabbi cebrâiyle ve mîkâiyle ve isrâfiyle ve azrâiyle ve ibrâhîme ve ismâıyle ve ishâka ve ya'kûbe ve münzilel berekâti vet tevrâti vez zebûri vel incili vel fürkâni ve lâ havle ve lâ kuvvete illâ billâhil aliyyil azıym, lâ ilahe illallâhül melikül hakkul mübîn, Muhammedün resûlüllâhi sâdikul va'dil emîn. Yâ rabbi yâ rabbi yâ hayyü yâ kayyûmü yâ zel celâli vel ikram. Es'elüke yâ rabbel arşil azıymi en yerzükani halâlen tayyiben bi rahmetike yâ erhamer râhımiyn. Yemlîhâ. Mekselînâ. Mislînâ. Mernûş. Debernûş. Şâzenûş. Kefeştatıyûş. Kıtmiyr.YASAL UYARI
Gizlimi.com sitemizin içerisinde yer alan tüm içeriklerin telif hakları içeriklerin sahiplerine ve/veya yasal temsilcilerine aittir. Gizlimi.com da yer alan ve telif hakkı ihlaline neden olan bir içeriği,dosyayı,kodu kaldırmamıza yardımcı olmak için lütfen bize iletişim bölümümüzden bildiriniz. Dosya en geç 24 saatte kaldırılacaktır.

5846 sayılı kanunun 25. maddesinin ek 4. maddesine göre hakkı ihlal edilen öncelikle üç gün içinde ihlalin durdurulmasını istemek zorundadır.Gizlimi.com 'da yayınlanan diğer yazıların, materyallerin, resimlerin, kodların, şekillerin her türlü elektronik ve gerçek ortamda yayın hakkı (aksi ilgili sayfalarda ayrıca belirtilmediği sürece) Gizlimi.com 'a aittir. Bu materyaller, kaynak gösterilmek ve link verilmek koşuluyla kopyalanabilir.

 

EN GÜZEL DUALAR