• Yazıtipi boyutunu arttır
  • Varsayılan yazıtipi boyutu
  • Yazıtipi boyutunu azaltır
Gizli ilimler
Home HÜDDAM Hüddam için yapılması ve yapılmaması gerekenler!!!

Hüddam için yapılması ve yapılmaması gerekenler!!!


Google Adsense Politikaları -
Bu Reklam İçin Rahatsızlık Bildir

1) Hüddam davetinde gelen yüksek ihtimalle cindir (her ne kadar çoğunlukla melek sanılsada)
Meleklerinde gelme ihtimali vardır.

2) cinler insan için zararlıdır.

3) Melekler sadece Nefsi Mülhime - Nefsi Mutmainne seviyesine gelenlere gözükmeye başlar.

4) Nefsi Mülhime - Nefsi Mutmainne seviyesinde değilsen sana melekler gelmez gelen cindir.

5) Cin senin için zararlı olduğundan Nefsi Mülhime - Nefsi Mutmainne düzeyinde değilsen (ki tahminimce %99,9 umuz bu düzeyde değil) hüddam çağırma işi senin için zararlıdır.

6) Hadim hüddam işine girmek istiyorsan nefsini eğitip Nefsi Mülhime - Nefsi Mutmainne seviyesine getirmelisin (Tabi o seviyeden sonra hala nefsi ve dünyevi isteklerin için hüddam ı kullanmak istersen.)

Yine Bu Forumda okuduklarımdan;

Hüddam Ne işe Yarar;

Yine bu siteden alıntı olaraktan;

a)Öğretici Hadim:bunlar iş yapmaz haber getirmez ama bilgiler öğretirler insana değişik konularda.Ruhani rehberlerden farkları ise direk görünmeleri ve istenildiği an istenilen bilgiyi vermeleridir;ruhani rehberler çoğunlukla direk görülmez enerjisel ışıklar şeklinde
görülür ve ara sıra direk gelirler.Bu hadimler her türlü bilgiyi direk verirler;mesela bir büyü tarifindeki hiç bilmediğiniz duaya kadar ama bunlar pek de rastlanmaz.

b)İş Hadimleri:Bunlar kişinin isteklerini yerine getirir yani büyüler gibi mesela şu bana aşık olsun gibi istekler yerine getirilir hatta çok güçlüyse madde aktarımı bile yapabildikleri söylenir.Bunlar tür olarak öğretici hadimlere oranla daha çok rastlanır.

c)Kulak Hadimler:Kulak çakralarının açılmasını sağlarlar ayrıca fal bakma yetisi veriler yalnız olaylar görülmez duyum şeklinde alınır.

ç)Göz Hadimleri:Bunlar kulak hadimleri gibi falda yardımcı olurlar ama farkları ise isminden anlaşılacağı gibi göz çakralarını açar olayları gösterirler.En çok rastlanan hadimlerdendir


Baktığımız üzere bunlardan b) İş Hadimleri nin yaptıkları, buradan çıkardığım kadarıyla büyü türü işler (yani dinimizce yasaklanan büyük günahlardan biri, c) kulak hadimleri d) göz hadimleri , anladığım kadarıyla bunlar fal bakmaya ve istihbarat başkası hakkında
bilgi toplama işine yarıyor; başkası hakkında cinleri kullanarak bilgi toplamak ne kadar doğrudur veya dediklerine nasıl güvenilir hiç bi fikrim yok, falın ise günah olup olmama durumunda hiç bahsetmeyeceğim.

Geriye kalıyor a)öğretici hadimler, bunlar diğerlerine göre daha kullanışlı gibi duruyor,
fakat öğrettiklerinin doğruluk payı yada garantisi nedir oda bilinmez.

Yine bu siteden "Ulvi" isimli üyenin linkteki mesajından alıntı
http://www.lahuti.com/forum/hadimler...r-33362-8.html (Hadimler Nasıl Görünür???)
"Hadimler geldikleri zaman mahiyetleriyle gelir ve kalabalık görükürler. En önde kürsü vardır kürsünün üstünde hadim oturur. Görevli ve melikileri sağında ve solunda ayakta durur. Onların arkasındada onların görevli ve vezirleri. Hadimler geldikleri zaman insanın göz seviyesiyle aynı hizada asla bulunmazlar. Daima seviye olarak daha yüksekten bakar ve konuşurlar. "

Burada yazanlar eğer doğruysa işaretlediğim yerde yazanlar yani; "Hadimler geldikleri zaman insanın göz seviyesiyle aynı hizada asla bulunmazlar. Daima seviye olarak daha yüksekten bakar ve konuşurlar." kısımı bunun için bir ayet e bakmak istiyorum;

Bakara Suresi 34. ayeti

"Hani meleklere, “Âdem için saygı ile eğilin” demiştik de İblis hariç bütün melekler hemen saygı ile eğilmişler, İblis (bundan) kaçınmış, büyüklük taslamış ve kâfirlerden olmuştu."

Bence buradaki şeytanın kibirinin devamı, ve şeytanın insandan üstün olduğunu gösterme çabasıdır. Açıkçası insanın kendi kendini buna alet etmesi üzücüdür.

Yine bu siteden "phaselis" isimli üyenin linkteki mesajından alıntı
http://www.lahuti.com/forum/havas-ha...r-46906-2.html (Havas,Hadim ve Hüddam Hakkında Merak Edilen Genel Bilgiler)

Havas ilmi bir çok şeyle karıştırılıyor özellikle büyüyle.Havasla uğraşan büyü yapmaz ancak havas ilminde bazı yapılan şeyler karşıdan bakıldığında büyümüş gibi görünür bir örnek vereyim burada bu sitede bir çok formül var ve inanın bir çoğu büyü fakat içeriği eksik(büyüden korkanlar uygulamak istemeyenlereydi bu sözüm ama ALLAH hür irade vermiş seçim sizin) Örnek;karı koca ayrılığına yapılan bir formül var formül şu(üstü kapalı şekilde) bir hafta boyunca beşyüz tane defne yaprağının üzerine o karı koca için ne gerekiyorsa yazılır YA VEDÜD,YA RAHMAN,YA CAMİÜ,YA HAYYUM YADA KAYYUM buradakiler hangisi gerekliyse yazılır bir hafta boyunca her gün beşyüz defne yaprağına yazılır yatsı namazından sonra kor ateşte (mangal olabilir) yakılır aynı zamanda onlar ateşe verilirken elinde anahtarı olan havas sahibi ihrama girer ve 21 rekattan az olmamak şartı ile namazla başlar işleme o karı koca için.Namaz bitip ihramdan çıkmadan secdede onbeşbin tane ayet okunup yüzellibin tane zikir çekilir ve bunlar sabah namazına kadar bitmelidir.Şimdi diyebilirsiniz ki defne yaprağına YA VEDÜD yazıp yakmak günah değilmi.Bende size derim ki ya VEDÜD ile
yaprağı(yeni jenerasyonun anlayacağı tarzda kutsallaştırmış oluyorsunuz) peki defne yaprağı neden derseniz yine yeni jenarasyonun ağzıyla söyleyeyim yaptığınız işlemin tütsüsü ama derin içeriği ise SIR.Bu işlemi yaparken kaç kere boy abdesti aldığınızı hatırlamıyorsunuz çünkü sizlere göre bişey yok ama bizlere göre esnesen abdest gidiyor,öksür gidiyor(daha sayayım mı? yani bu denli ince demek istiyorum) bu üstün körü anlattığım bir formül gerisini siz düşünün.

Burada dikkati çekeceğimiz, en alttaki işaretli bölüm, dinimizde hangi durumlarda abdestin bozulduğu bellidir. Dini çarpıtmaya müsait bir durum. Yazan, yapan arkadaş kötü niyetli olmayabilir, ama karşıdakilerin niyetini bilemeyeceğim (Herşeyde olduğu gibi yine en doğrusunu Allah (c.c.) bilir.)

Hadimden yardım alma konusunda ısrar eden arkadaşlar için bir kaç ayetle yazıyı bitirmek istiyorum.


En'am Suresi 128. ayet (Diyanet Meali)

"Onların hepsini bir araya toplayacağı gün şöyle diyecektir: “Ey cin topluluğu! İnsanlardan pek çoğunu saptırıp aranıza kattınız.”
Onların insanlardan olan dostları, “Ey Rabbimiz! Bizler birbirimizden yararlandık ve bize belirlediğin süremizin sonuna ulaştık” diyecekler. Allah da diyecek ki: “Allah’ın diledikleri (affettikleri) hariç, içinde ebedî kalmak üzere duracağınız yer ateştir.” Ey Muhammed! Şüphesiz senin Rabbin hüküm ve hikmet sahibidir, hakkıyla bilendir."


Cinn Suresi 6. Ayet (İmam İskender Ali Mihr)

"Ve insanlardan bazı adamlar, cinlerden bazı adamlara sığınıyorlardı. Böylece onların (cinlerin) azgınlıklarını artırdılar."
YASAL UYARI
Gizlimi.com sitemizin içerisinde yer alan tüm içeriklerin telif hakları içeriklerin sahiplerine ve/veya yasal temsilcilerine aittir. Gizlimi.com da yer alan ve telif hakkı ihlaline neden olan bir içeriği,dosyayı,kodu kaldırmamıza yardımcı olmak için lütfen bize iletişim bölümümüzden bildiriniz. Dosya en geç 24 saatte kaldırılacaktır.

5846 sayılı kanunun 25. maddesinin ek 4. maddesine göre hakkı ihlal edilen öncelikle üç gün içinde ihlalin durdurulmasını istemek zorundadır.Gizlimi.com 'da yayınlanan diğer yazıların, materyallerin, resimlerin, kodların, şekillerin her türlü elektronik ve gerçek ortamda yayın hakkı (aksi ilgili sayfalarda ayrıca belirtilmediği sürece) Gizlimi.com 'a aittir. Bu materyaller, kaynak gösterilmek ve link verilmek koşuluyla kopyalanabilir.

 

EN GÜZEL DUALAR