Gizli ilimler Sitesi

  • Yazıtipi boyutunu arttır
  • Varsayılan yazıtipi boyutu
  • Yazıtipi boyutunu azaltır
Home

Karagül 6.Bölüm Fragmanı izle


Google Adsense Politikaları -
Bu Reklam İçin Rahatsızlık Bildir
Karagül 6.Bölüm Fragmanı ize,3 mayıs 2013,Karagül 6. Bölüm hd izle - Karagül 6. Bölüm Fragramanı yayınlandı! Fox tv'de Cuma akşamları yayınlanan dizi yayınlandığı andan itibaren izleyiciyi kendine çekmeyi başardı.
Sevilmesinin nedenlerinden biride oyuncu kadrosu idi, Özcan Deniz, Yavuz Bingöl, Ece Uslu dizide rol alıyor.

Karagül 3 Mayıs 2013 Cuma günü Fox Tv ekranında olacak! Dizi Avşar Film tarafından çekiliyor. Yönetmenliğini ise Muharrem Gülmez üstlenmiş durumda. Senaristleri ise Eylem Canpolat, Funda Çetin, Pnar Uysal ve Sema Ergenekon..

3 Mayıs Cuma günü yayınlanacak olan Karagül'ün Fragmanı video.gizlimi.com'a eklendi. Sizler için hazırlamış olduğumuz video sitesinde diğer dizi
fragmanlarınıda bulabilirsiniz...

Karagül dizisi ile ilgili yorumlarınızı aşağıda bulunan yorum alanlarına yapabilirisiniz.

iyi seyiler..

FOX TV CANLI YAYIN

FRAGMANI İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ

karagül fragman
YASAL UYARI
Gizlimi.com sitemizin içerisinde yer alan tüm içeriklerin telif hakları içeriklerin sahiplerine ve/veya yasal temsilcilerine aittir. Gizlimi.com da yer alan ve telif hakkı ihlaline neden olan bir içeriği,dosyayı,kodu kaldırmamıza yardımcı olmak için lütfen bize iletişim bölümümüzden bildiriniz. Dosya en geç 24 saatte kaldırılacaktır.

5846 sayılı kanunun 25. maddesinin ek 4. maddesine göre hakkı ihlal edilen öncelikle üç gün içinde ihlalin durdurulmasını istemek zorundadır.Gizlimi.com 'da yayınlanan diğer yazıların, materyallerin, resimlerin, kodların, şekillerin her türlü elektronik ve gerçek ortamda yayın hakkı (aksi ilgili sayfalarda ayrıca belirtilmediği sürece) Gizlimi.com 'a aittir. Bu materyaller, kaynak gösterilmek ve link verilmek koşuluyla kopyalanabilir.

Son Güncelleme: Pazar, 25 Ocak 2015 23:29  

EN GÜZEL DUALAR