• Yazıtipi boyutunu arttır
  • Varsayılan yazıtipi boyutu
  • Yazıtipi boyutunu azaltır
Gizli ilimler
Home

İkys Giriş İşlemleri


Google Adsense Politikaları -
Bu Reklam İçin Rahatsızlık Bildir

ÇKYS, Çkys Giriş İşlemleri - İkys Giriş İşlemleri

Sağlık Bakanlığı Bilgi İşlem işlemleriniz için aşağıda verilen linkleri kullanabilirsiniz. TSIM uygulamasina giris icin http://tsim.saglik.gov.tr/tsim adresini, kullaniniz.


Çkys Giriş İçin Tıklayınız..


ÇKYS Uygulamasına Buradan Giriniz...Giriş sırasında bir menü ile karşılaşırsanız GRANT_ALWAYS seçeneğini tercih ediniz..
YASAL UYARI
Gizlimi.com sitemizin içerisinde yer alan tüm içeriklerin telif hakları içeriklerin sahiplerine ve/veya yasal temsilcilerine aittir. Gizlimi.com da yer alan ve telif hakkı ihlaline neden olan bir içeriği,dosyayı,kodu kaldırmamıza yardımcı olmak için lütfen bize iletişim bölümümüzden bildiriniz. Dosya en geç 24 saatte kaldırılacaktır.

5846 sayılı kanunun 25. maddesinin ek 4. maddesine göre hakkı ihlal edilen öncelikle üç gün içinde ihlalin durdurulmasını istemek zorundadır.Gizlimi.com 'da yayınlanan diğer yazıların, materyallerin, resimlerin, kodların, şekillerin her türlü elektronik ve gerçek ortamda yayın hakkı (aksi ilgili sayfalarda ayrıca belirtilmediği sürece) Gizlimi.com 'a aittir. Bu materyaller, kaynak gösterilmek ve link verilmek koşuluyla kopyalanabilir.

 

EN GÜZEL DUALAR