• Yazıtipi boyutunu arttır
  • Varsayılan yazıtipi boyutu
  • Yazıtipi boyutunu azaltır
Gizli ilimler
Home EN GÜZEL DUALAR Karınca Duası Arapça ve Türkçe Okunuşu

Karınca Duası Arapça ve Türkçe Okunuşu


Google Adsense Politikaları -
Bu Reklam İçin Rahatsızlık Bildir
Karınca Duası Arapça Okunuşu

Bismillahirrahmanirrahiym

“Allahümme ya rabbi ve cebraile ve mikaile ve israfile ve azraile ve ibrahime ve ismaile ve ishaka ve ya’kube ve münzile’l-berekati ve münzilet-Tevrati ve’z-Zeburi ve’l-İncili ve’l-Furkani ve la havle ve la kuvvete illa billahi’l aliyyi’l-aziymLa ilahe illallahü’l- Melikü’l-Hakku’l-MübinMuhammedün rasulullahi sadiku’l vadi’l-Emin ya rabbi ya rabbi ya hayyu ya kayyumu ya ze’l-celali ve’l-ikramEs’elüke ya rabbe’l-Arşi’l-AziymEn yerzükaniy rızkan halalen tayyiben birahmetike ya erhamer rahimiyn

Yemliyha, Mernuş, Debernuş, Misliyna, Mekseliyna,

Şazenuş, Kefeştatıyyuş, Kıtmir”


YASAL UYARI
Gizlimi.com sitemizin içerisinde yer alan tüm içeriklerin telif hakları içeriklerin sahiplerine ve/veya yasal temsilcilerine aittir. Gizlimi.com da yer alan ve telif hakkı ihlaline neden olan bir içeriği,dosyayı,kodu kaldırmamıza yardımcı olmak için lütfen bize iletişim bölümümüzden bildiriniz. Dosya en geç 24 saatte kaldırılacaktır.

5846 sayılı kanunun 25. maddesinin ek 4. maddesine göre hakkı ihlal edilen öncelikle üç gün içinde ihlalin durdurulmasını istemek zorundadır.Gizlimi.com 'da yayınlanan diğer yazıların, materyallerin, resimlerin, kodların, şekillerin her türlü elektronik ve gerçek ortamda yayın hakkı (aksi ilgili sayfalarda ayrıca belirtilmediği sürece) Gizlimi.com 'a aittir. Bu materyaller, kaynak gösterilmek ve link verilmek koşuluyla kopyalanabilir.

Son Güncelleme: Cuma, 23 Eylül 2016 22:40  

EN GÜZEL DUALAR