• Yazıtipi boyutunu arttır
  • Varsayılan yazıtipi boyutu
  • Yazıtipi boyutunu azaltır
Gizli ilimler
Home EN GÜZEL DUALAR Hayırlı Bir İş Bulmak İçin Dua

Hayırlı Bir İş Bulmak İçin Dua


Google Adsense Politikaları -
Bu Reklam İçin Rahatsızlık Bildir
Hayırlı Bir İş Bulmak İçin Okunacak Dua, Hayırlı Bir İş İçin Okunacak Dua

Bu duayı iş araken, iş görüşmelerinden önce 70 kere okuyunuz!

Bismillahirrahmannirrahim...
Rabbena atina min ledunke rahmeten ve heyyi’ lena min emrina reşeda

Anlamı
Ey Rabbimiz, bize katından rahmet ver ve işimizde bizim için muvafakiyet hazırla.. Kehf Suresi / 10 ayet

Ayrıca peygamber Efendimiz (sav) bir isteğin kabul olması için, sıkıntı içinde kalan kimseye şu duâyı tavsiye buyurmuştur..
Bismillahirrahmannirrahim....
"Bismillâhi alâ nefsi ve mâlî ve dînî Allâh ümme raddınî bi-kadâike ve bârik lî fîmâ kuddire lî, hattâ lâ uhibbe ta'cîle mâ ahhartehu ve te'hîra mâ acceltehu"

Anlamı:
"Allâh 'ım, senin ismine, malımı, dinimi ve nefsimi emanet ediyorum Allâh 'ım, hükmüne beni razı kıl, kaderimde olanı bana mübarek kıl ki, te'hir ettiğinin acelesini, acele ettiğinin de te'hirini istemeyeyimNefsimin isyanını önle, teslimini sağla"YASAL UYARI
Gizlimi.com sitemizin içerisinde yer alan tüm içeriklerin telif hakları içeriklerin sahiplerine ve/veya yasal temsilcilerine aittir. Gizlimi.com da yer alan ve telif hakkı ihlaline neden olan bir içeriği,dosyayı,kodu kaldırmamıza yardımcı olmak için lütfen bize iletişim bölümümüzden bildiriniz. Dosya en geç 24 saatte kaldırılacaktır.

5846 sayılı kanunun 25. maddesinin ek 4. maddesine göre hakkı ihlal edilen öncelikle üç gün içinde ihlalin durdurulmasını istemek zorundadır.Gizlimi.com 'da yayınlanan diğer yazıların, materyallerin, resimlerin, kodların, şekillerin her türlü elektronik ve gerçek ortamda yayın hakkı (aksi ilgili sayfalarda ayrıca belirtilmediği sürece) Gizlimi.com 'a aittir. Bu materyaller, kaynak gösterilmek ve link verilmek koşuluyla kopyalanabilir.

Son Güncelleme: Salı, 18 Ekim 2016 18:05  

EN GÜZEL DUALAR