• Yazıtipi boyutunu arttır
  • Varsayılan yazıtipi boyutu
  • Yazıtipi boyutunu azaltır
Gizli ilimler
Home EN GÜZEL DUALAR Diş Ağrısına Karşı Okunacak Dua

Diş Ağrısına Karşı Okunacak Dua


Google Adsense Politikaları -
Bu Reklam İçin Rahatsızlık Bildir
Diş Ağrısına Karşı Okunacak Dua:
Ağrıyan dişin üzerine şahadet parmağını koyup, aşağıda zikrolunan Yâsin suresinin 82-83 ayeti kerimesini halis niyetle 7 kere okursa,Allah ın izniyle diş ağrısı kesilir.

Dua Budur;
( Bismillahir Rahmânir Rahim. İnnamâ emruhu izâ erâde şey'en en yegule lehü kün feyekün.Fesübhânellezi biyedihi melekütü külli şey'in veileyhi türcaün.)
YASAL UYARI
Gizlimi.com sitemizin içerisinde yer alan tüm içeriklerin telif hakları içeriklerin sahiplerine ve/veya yasal temsilcilerine aittir. Gizlimi.com da yer alan ve telif hakkı ihlaline neden olan bir içeriği,dosyayı,kodu kaldırmamıza yardımcı olmak için lütfen bize iletişim bölümümüzden bildiriniz. Dosya en geç 24 saatte kaldırılacaktır.

5846 sayılı kanunun 25. maddesinin ek 4. maddesine göre hakkı ihlal edilen öncelikle üç gün içinde ihlalin durdurulmasını istemek zorundadır.Gizlimi.com 'da yayınlanan diğer yazıların, materyallerin, resimlerin, kodların, şekillerin her türlü elektronik ve gerçek ortamda yayın hakkı (aksi ilgili sayfalarda ayrıca belirtilmediği sürece) Gizlimi.com 'a aittir. Bu materyaller, kaynak gösterilmek ve link verilmek koşuluyla kopyalanabilir.

 

EN GÜZEL DUALAR