• Yazıtipi boyutunu arttır
  • Varsayılan yazıtipi boyutu
  • Yazıtipi boyutunu azaltır
Gizli ilimler
Home EN GÜZEL DUALAR Dilek ve hacet duaları, Bereket ve rızık duaları, Kısmet açma duaları, Borçlu olanların yapacağı dua, Şifa Duaları, Çeşitli Dualar, duaların gücü Şifa Duası

Dilek ve hacet duaları, Bereket ve rızık duaları, Kısmet açma duaları, Borçlu olanların yapacağı dua, Şifa Duaları, Çeşitli Dualar, duaların gücü Şifa Duası


Google Adsense Politikaları -
Bu Reklam İçin Rahatsızlık Bildir

Evde Bereket İçin Dua

Yedi adet buğday tanesi üzerine 997 defa YA FETTAH YA RAZZAK esması okunur. Daha sonra bu buğday tanelerini evinde bulundursun. Allah’ın izni ile görecesin ki rızka boğulacaksın. Bu sırrı kimseye söyleme gelen rızkı da sakın günah işlemek hususunda kullanma. Yoksa helak olursun.

Rızkın Bollaşması İçin Okunacak Dua

Ya hamıdül fe’alü zel menni ala cemiy’ı halkıhi bi lafzıh

Bu esmayı okumaya devam edenlerin Allah Teala her türlü işini kolaylaştırır rızkını arttırır insanların yanında sevilir ve saygı görürler.

Zenginlik İçin Okunacak Dua

Ya müzille külli cebbarin anıdin bi kahri azizi sültanih

Bu esmayı çokça okumayı devam edenleri Allah Teala zengin kılar. İnsanlar arasında saygı duyulan bir kimse olur.

Rızkın Çoğalması İçin Okunacak Dua

Rızkın bollaşması için "Ya Darr" esmasını 201 kere okumalıdır.

Rızka Kavuşmak İçin Okunacak Dua

"Ya Melik"

"Ya Melik " esmasını devamlı okuyan Allahın izniyle her nimete nail olur.

Yemekten Sonra Okunacak Dua

"Elhamdulillahillezi et'amena ve segana ve cealena müslimin."

"Bizi nimetleriyle yediren ve içiren ve bizi İslam üzere bulunduran Allah'a hamd olsun." (Ebu Davud, At'ime:15)

İstiğfar Duası

Yataga girince 3 defa,

" Estagfirullah el azîm ellezî lâ ilâhe illâ hüvel hayyel kayyûm ve etûbü ileyh "

okuyan kimsenin günahları, deniz köpüğü kadar pek çok olsa da, affolur. İstiğfâra devam eden kimse, her sıkıntıdan kurtulur, ummadığı yerden rızıklanır. İstiğfâr olarak

" Estagfirullah el azîm ellezî lâ ilâhe illâ hüvel hayyel kayyûm ve etûbü ileyh " okumalıdır.

Bereket Duası

Eve girerken İhlas suresini okuyan, yoksulluk görmez.

1.Kul hüvellâahü ehad 2.Ellâahüs samed 3.Lem yelid ve lem yüüled 4.Velem yeküllehüü küfüven ehad

1.De ki: O, Allah birdir. 2.Allah sameddir. 3.O, doğurmamış ve doğmamıştır. 4.Onun hiçbir dengi yoktur

Sıkıntılı Günlerde Okunacak Dua

" Yâ Hayyü, yâ kayyûm! Birahmetike estegiysü ."

MANASI:

"Ey devamlı var olan, ebedî ve ezelî hayat ile hayy (diri) olan ve bütün mahlûkatını (yarattıklarını) varlıkta-hayatta tutan=El Hayy ve El Kayyum olan Allah’ım! Rahmetinle yardımını istiyorum."

İşi Gücü Bozulan Kişinin Okuyacağı Dua

Resulullah Sallallahü Aleyhi ve Sellem buyuruyor ki:'' Ümmetimden herhangi biri,işi gücü bozulup ihtiyaçları zorlaşıp çıkmaza girdiği zaman , Benim üzerime çok çok salavatı Şerife okusun. Zira benim üzerime okunan salavatı Şerife tüm hüzün ve kederleri,sıkıntı ve tasaları, musibetleri giderir. Rızkları çoğaltır. İşlerin ve ihtiyaçların güzelce sona ermesini sağlar.''

İşleri bozulan ve ciddi manada darlığa düşmüş ve ne yapacağını şaşırmış olan kimse, samimi bir kalp ve imanla abdestli olarak bir oturuşta okumak gayretiyle 16641 kere Allahü Teala'nın İsm-i Şerifi olan Ya Latif denir, zikrin sonunda Şura suresinin 19. ayeti olan

Bismillahirrahmanirrahim Allahü letifün bi ibadihi yerzüku men yeşaü ve hüve'l kaviyyü'l-aziz

Allah (kıyamet gününden korkup vazifesini yapan kullarına çok lütufkardır ve O güçlüdür,Azizidir ..okunursa, Allahü Teala işlerini yoluna koyar,servete ve rahata kavuşur.

Yapılan İşin Hayırlı Olması İçin Okunacak Dua

Allah'u Zü-Celal ve Tekaddes Hz'lerinin Latif ismi şerifini her günün Zühre saatlerinde 129 defa okumaya devam eden kimsenin bütün dünyevi işleri kolay/asan olur.Halk arasında Latif/hoş görünür.

Rızk Kapılarını Açan Dua

Rızk, kısmet ve huzur kapılarını açan dua;

Aşağıda geçen duayı her gün 100 defa okumaya devam etse beklediği her çeşit dilek ve hacet kapıları sonuna kadar kendisine açılır.

Okunacak dua;

La ilahe illellah Muhammedün rasulüllah(S.A.V).Sadikul va'dül emin Allahü latiyfün bi ibadihi yerzüku men yeşa've hüvel kaviyyül aziz

Zorluklara Karşı Koymak İçin Dua

Zor zamanlarda yapılan dua nın insan üzerindeki etkisini izleyebilirsiniz.İş te size zor zamanlarınızda ,iş ve rızk için kısa bir dua.ALLAH KABUL ETSİN...

اللّهُـمَّلاسَـهْلَإِلاّماجَعَلـتَهُسَهـلاً،وَأَنْ تَتَجْـعَلُالْحَـزَنَإِذاشِـئْتَسَهـْلاً

Allaahumma laa sahla 'illaa maal ca'altahu sahlan va 'Anta tac'alul-hazna 'ithaa shi'ta sahlan.

Zengin Olmak İçin Dua

Her gün 100 kere

"La ilahe illüllahül melikül hakkul mübin"

diyen kimseye rızk ve kısmet kapıları açılır , fakir ve ihtiyaçtan kurtulur.Allah teala onu af ve mağfiret buyurduğundan kabir azabı görmez ve cennete girer.

Mal Mülk Sahibi Olmak İçin Dua

Mal mülk sahibi olmak isteyen her namazın sonunda 1 Fatiha bir Ayet-el kursi ve şehide'llahu ennehu okuyun

BİSMİLLAHİRRAHMANİRRAHİM

**Şehidallahü ennehu la ilahe illa hüve vel melaiketü ve ülül ilmi kaimen bil kıst,la ilahe illa hüvel azizül hakim.inneddine in’dallahil islam,ve mah’telefellezine utül kitabe illa min ba’di ma caehümül ilmu bağyen beynehüm,ve men yekfur bi ayatillahi fe’innallahe seriul hisab.

okuduktan sonra

AL-İ İMRAN 'daki :

"Kulillahümme malikel'mülki tu'til 'mülke menteşaü ve tenzi'ul mülke mimmen teşaü, ve tüızzü menteşaü ve tüzillü menteşaü ,biyedikel ' hayr, inneke ala külli şey' in kadir. Tulicülleyle finnehari ve tulicünnehara filleyl , ve tuhricül' hayye minel' meyyiti ve tuhricul ' meyyite minel hayy, terzüku men teşaü bi gayri hisab."

bölümünü her gün 41 defa okuyan Mal Mülk Sahibi olur Allah ın izniyle..
YASAL UYARI
Gizlimi.com sitemizin içerisinde yer alan tüm içeriklerin telif hakları içeriklerin sahiplerine ve/veya yasal temsilcilerine aittir. Gizlimi.com da yer alan ve telif hakkı ihlaline neden olan bir içeriği,dosyayı,kodu kaldırmamıza yardımcı olmak için lütfen bize iletişim bölümümüzden bildiriniz. Dosya en geç 24 saatte kaldırılacaktır.

5846 sayılı kanunun 25. maddesinin ek 4. maddesine göre hakkı ihlal edilen öncelikle üç gün içinde ihlalin durdurulmasını istemek zorundadır.Gizlimi.com 'da yayınlanan diğer yazıların, materyallerin, resimlerin, kodların, şekillerin her türlü elektronik ve gerçek ortamda yayın hakkı (aksi ilgili sayfalarda ayrıca belirtilmediği sürece) Gizlimi.com 'a aittir. Bu materyaller, kaynak gösterilmek ve link verilmek koşuluyla kopyalanabilir.

 

EN GÜZEL DUALAR