• Yazıtipi boyutunu arttır
  • Varsayılan yazıtipi boyutu
  • Yazıtipi boyutunu azaltır
Gizli ilimler
Home EN GÜZEL DUALAR Çok büyük Hacet ve Dilek Duası

Çok büyük Hacet ve Dilek Duası


Google Adsense Politikaları -
Bu Reklam İçin Rahatsızlık Bildir

Bismillahirrahmanirrahiym* Ve la havle ve la kuvvete illa billhi’l-Aliyyi’l-Azim* Allâh ümme inni es’elüke ya Kadimü, ya Daimü, ya Ferdü, ya Vitru, ya Ahadu, ya Samedü, ya Hayyü, ya Kayyumü, ya Ze’l- Celali ve’l-ikram. Fe in tevellev fe kul hasbi...

Ey Arş'ın Tek Sahibi Olan Benim ve Bütün Alemlerin Tek Sahibi Olan Yüceler Yücesi Büyük ALLAH’ ım bu kuluna ................ nasip eyle. Duamı ilahi indinde makbul eyle.

Âmin Ya Rabbim.

Burada nokta nokta olan yere isteğinizi söyleyeceksiniz lakin şu da bir gerçek ki bazılarımız imtihandayız bazılarına göre daha çok zorlu bir imtihan hiç olmazsa kadir gecesi bu duayı mutlaka okuyun derim.
YASAL UYARI
Gizlimi.com sitemizin içerisinde yer alan tüm içeriklerin telif hakları içeriklerin sahiplerine ve/veya yasal temsilcilerine aittir. Gizlimi.com da yer alan ve telif hakkı ihlaline neden olan bir içeriği,dosyayı,kodu kaldırmamıza yardımcı olmak için lütfen bize iletişim bölümümüzden bildiriniz. Dosya en geç 24 saatte kaldırılacaktır.

5846 sayılı kanunun 25. maddesinin ek 4. maddesine göre hakkı ihlal edilen öncelikle üç gün içinde ihlalin durdurulmasını istemek zorundadır.Gizlimi.com 'da yayınlanan diğer yazıların, materyallerin, resimlerin, kodların, şekillerin her türlü elektronik ve gerçek ortamda yayın hakkı (aksi ilgili sayfalarda ayrıca belirtilmediği sürece) Gizlimi.com 'a aittir. Bu materyaller, kaynak gösterilmek ve link verilmek koşuluyla kopyalanabilir.

 

EN GÜZEL DUALAR