• Yazıtipi boyutunu arttır
  • Varsayılan yazıtipi boyutu
  • Yazıtipi boyutunu azaltır
Gizli ilimler
Home DUALARIN SIRRI Maddi sıkıntılar için okunacak dua!

Maddi sıkıntılar için okunacak dua!


Google Adsense Politikaları -
Bu Reklam İçin Rahatsızlık Bildir

Maddi sıkıntıda olanların borç ödemelerinde yardımcı ve faideli olacak bir duadır, bu duanın okunmak için  herhengi bir günü ve saati yoktur aklınıza geldikçe bol bol okuyun İnşallah faydasını görürsünüz.
Dua: Allahümme inni euzü bike minel hemmi vel hazeni ve euzü bike minel aczi vel keseli ve euzü bike minel cübni vel buhli ve euzü bike min ğalebetid deyni ve kahrir ricali.
Duanın Anlamı: Ey Allah’ım! elem ve şaşkınlık halinden, acizlik ve bıkkınlıktan, korkaklık ve cimrilikten borcun kendimi altetmesinden, insanların nefsimi kullanmaya çalışmasından ve kahrından sana sığınırım.
YASAL UYARI
Gizlimi.com sitemizin içerisinde yer alan tüm içeriklerin telif hakları içeriklerin sahiplerine ve/veya yasal temsilcilerine aittir. Gizlimi.com da yer alan ve telif hakkı ihlaline neden olan bir içeriği,dosyayı,kodu kaldırmamıza yardımcı olmak için lütfen bize iletişim bölümümüzden bildiriniz. Dosya en geç 24 saatte kaldırılacaktır.

5846 sayılı kanunun 25. maddesinin ek 4. maddesine göre hakkı ihlal edilen öncelikle üç gün içinde ihlalin durdurulmasını istemek zorundadır.Gizlimi.com 'da yayınlanan diğer yazıların, materyallerin, resimlerin, kodların, şekillerin her türlü elektronik ve gerçek ortamda yayın hakkı (aksi ilgili sayfalarda ayrıca belirtilmediği sürece) Gizlimi.com 'a aittir. Bu materyaller, kaynak gösterilmek ve link verilmek koşuluyla kopyalanabilir.

 

EN GÜZEL DUALAR