• Yazıtipi boyutunu arttır
  • Varsayılan yazıtipi boyutu
  • Yazıtipi boyutunu azaltır
Gizli ilimler
Home DUALARIN SIRRI Kaza ve Beladan Korunmak İçin

Kaza ve Beladan Korunmak İçin


Google Adsense Politikaları -
Bu Reklam İçin Rahatsızlık Bildir


Kaza ve Beladan Korunmak İçin

Hergün, Güneş doğmadan önce abdestli olarak 1 kere "Eûzü bil'lâhimine'ş-şeytâni'r-racîm.", 21 kere "Bismillâhirrahmânirrahîm." ve 1 kere de Ayet-el Kürsi okuyup kendisi ve cümle mü'minlerin korunması için dua edip Allah-ü Teala Hazretleri'ne tevekkül eden, o gün boyunca her türlü kaza ve beladan korunur ve'sselam.

Kaynak: "Duâların Esrârı", Çelik Yayınevi, s.236-237.


YASAL UYARI
Gizlimi.com sitemizin içerisinde yer alan tüm içeriklerin telif hakları içeriklerin sahiplerine ve/veya yasal temsilcilerine aittir. Gizlimi.com da yer alan ve telif hakkı ihlaline neden olan bir içeriği,dosyayı,kodu kaldırmamıza yardımcı olmak için lütfen bize iletişim bölümümüzden bildiriniz. Dosya en geç 24 saatte kaldırılacaktır.

5846 sayılı kanunun 25. maddesinin ek 4. maddesine göre hakkı ihlal edilen öncelikle üç gün içinde ihlalin durdurulmasını istemek zorundadır.Gizlimi.com 'da yayınlanan diğer yazıların, materyallerin, resimlerin, kodların, şekillerin her türlü elektronik ve gerçek ortamda yayın hakkı (aksi ilgili sayfalarda ayrıca belirtilmediği sürece) Gizlimi.com 'a aittir. Bu materyaller, kaynak gösterilmek ve link verilmek koşuluyla kopyalanabilir.

Son Güncelleme: Pazartesi, 19 Eylül 2016 16:22  

EN GÜZEL DUALAR