• Yazıtipi boyutunu arttır
  • Varsayılan yazıtipi boyutu
  • Yazıtipi boyutunu azaltır
Gizli ilimler
Home BİLİM VE TEKNOLOJİ Bor ile çalışan araba üretildi, 1 Kg. Bor ile 19 Bin Kilometre Yol!

Bor ile çalışan araba üretildi, 1 Kg. Bor ile 19 Bin Kilometre Yol!


Google Adsense Politikaları -
Bu Reklam İçin Rahatsızlık Bildir
Borla çalışan araba üretildi, maliyeti 200 TL olan 1 Kg bor ile 19.000 KM yol yapabiliyor. ( 1100KG. Oto sabit 100 Km süratle giderse) bu demek oluyor ki petrole son.

Tam tersine batılı ülkeler bor işletmeciliğinin kansere yol açtığını idda ederek bor madenininden soğutma çabası içindeler. Oysa bu mucize maden kanser tedavisinde de kullanılmaktadır.

Türkiye kıskaçta , arabayı bor madeniyle çalıştıracak patentli 600 proje olduğu ortaya çıktı. TÜRKİYE, dünya bor rezervinin %73'üne sahip ve İNŞALLAH Türkiye geleceğin enerji devidir ve uluslararası teröristler Türkiyeyi işte bu yüzden durdurma planı içindedir !

Borla çalışan araba üretildiYASAL UYARI
Gizlimi.com sitemizin içerisinde yer alan tüm içeriklerin telif hakları içeriklerin sahiplerine ve/veya yasal temsilcilerine aittir. Gizlimi.com da yer alan ve telif hakkı ihlaline neden olan bir içeriği,dosyayı,kodu kaldırmamıza yardımcı olmak için lütfen bize iletişim bölümümüzden bildiriniz. Dosya en geç 24 saatte kaldırılacaktır.

5846 sayılı kanunun 25. maddesinin ek 4. maddesine göre hakkı ihlal edilen öncelikle üç gün içinde ihlalin durdurulmasını istemek zorundadır.Gizlimi.com 'da yayınlanan diğer yazıların, materyallerin, resimlerin, kodların, şekillerin her türlü elektronik ve gerçek ortamda yayın hakkı (aksi ilgili sayfalarda ayrıca belirtilmediği sürece) Gizlimi.com 'a aittir. Bu materyaller, kaynak gösterilmek ve link verilmek koşuluyla kopyalanabilir.

Son Güncelleme: Pazar, 25 Eylül 2016 03:52  

EN GÜZEL DUALAR