• Yazıtipi boyutunu arttır
 • Varsayılan yazıtipi boyutu
 • Yazıtipi boyutunu azaltır
Gizli ilimler
Home 40 AMBAR YGS LYS Puan Hesaplama 2013 2014

YGS LYS Puan Hesaplama 2013 2014


Google Adsense Politikaları -
Bu Reklam İçin Rahatsızlık Bildir

2013-2014 öğretim yılında yükseköğretimin tüm lisans ve ön lisans (sınavsız geçiş dahil) programlarında öğrenim görmek isteyen adaylar için başvurular 2-15 Ocak tarihleri arasında yapıldı. ÖSYM’nin 2013 Sınav takvimine göre, Yükseköğretime Geçiş Sınavı (YGS) 24 Mart’ta, Lisans Yerleştirme Sınavları (LYS) ise 15-16 Haziran ve 22-23 Haziran’da yapılacak

Bu hesaplama modülünde 2012 YGS-LYS verileri kullanılmıştır.+3 veya -3 puan farkı olabilir.

YÖK Genel Kurulu'nda alınan karara 2012 ÖSYS'de yerleştirme puanlarının hesaplanmasında kullanılan katsayı uygulamasının kaldırılması kararlaştırıldı. AOBP 100 ila 500 arasında bir değer olmalıdır.
2012 yılında mezun olacaksanız AOBP'nızı tahmin etmelisiniz.

Eğer 2012 yılından önce mezun olmuşsanız AOBP'nizi bilmiyor yada fikir sahibi değilseniz diploma notunuzu 100 üzerinden yazınız.

LYS puanlarınızın hesaplanailmesi için YGS'de her hangi bir puan türünde 180 veya üzeri bir puan almış olmalısınız.

AÖF, MYO veya Yetenek Sınavı ile öğrenci alan bir programı tercih etme hakkınızın olması için herhangi bir YGS puan türünden 140 ve üstü puan almanız gerekiyor.
2013 YGS ve LYS Puan Hesaplama (Online) sorubak 2013 YGS ve 2013 LYS sınavları ile ilgili tüm çalışmalar. Bu hesaplama modülünde 2012 YGS-LYS verileri kullanılmıştır.+3 veya -3 puan farkı olabilir.   YGS-LYS-SBS Puan Hesaplama - Sayfa yükleniyor, lütfen bekleyiniz... birey puan_hesap.php  Puan hesaplamaları geçen yıl sınavlarda sorulan sorulara ve sınavlara giren adayların bu sorulara verdikleri cevaplara göre hesaplanmış olan puanlardır. YGS Puan Hesaplama, 2013 YGS Puanı Hesaplama - HESAPLAMA ...  ygs-puan.hesaplama YGS puan hesaplama aracı için buraya tıklayın. YGS puan hesaplama aracı ile YGS'de alacağınız tüm puanları ücretsiz hesaplayabilirsiniz.  2012 YGS-LYS Puan Hesaplaması kariyerpenceresi ygs-lys-puan-hesaplama AÖF, MYO veya Yetenek Sınavı ile öğrenci alan bir programı tercih etme hakkınızın olması için herhangi bir YGS puan türünden 140 ve üstü puan almanız ... Final Dergisi Dershaneleri Web Sitesi Puan Hesaplama Robotu puan-hesaplama-robotu.asp Final'de Rehberlik · YGS - LYS · Diğer Sınavlar. YGS - LYS Taban Puanları ... ANA SAYFA | PUAN HESAPLAMA ROBOTU ... YGS Puan Hesaplama | HesaplaBakalim Kolayca Hesapla! hesaplabakalim Sınav Puanı YGS Puan Hesaplama, Oh be sınav bitti! Şimdi YGS'de alacağınız tüm puanları öğrenmek için HesaplaBakalım. 2013 ygs puan hesaplama,ygs 2013 nisan puan ... - Netividi netgaste.blogspot.com 2013-ygs-puan-hesaplama-ygs-2013-nisan.... 15 Oca 2013 – Yüksek öğretim giriş sınavı yani kısa adıyla ygs sınavı için hazırlanmış bu hesaplama moturunda kaç nete ne kadar puan gelir hesabı ...Ygs Puan Hesaplama ygs.varolmak ygs-puan-hesaplama.html Ygs puan hesaplama aracımız, ygs denemelerinizden aldığınız netlerin ygs sınavında yaklaşık olarak kaç puana tekabül edebileceğini görebilmeniz için ... YGS PUAN HESAPLAMA - Tercihnet tercihnet PuanMatik/Ygs.aspx Liselere Hazırlık; Üniversiteye Hazırlık. PUAN HESAPLAMA · Ygs (Yükseköğretime Geçiş Sınavı) · Lys (Lisans Yerleştirme Sınavı) · Sbs (Seviye Belirleme Sınavı) ... YGS-LYS PUAN HESAPLAMA avram Dersaneleri duzsayfa/ygs-lys-puan-hesaplama/ . KAYSERİ, KOCAELİ, MANİSA, MARDİN, MERSİN, MUĞLA, SİNOP, TEKİRDAĞ, VAN. TWITTER. YGS - LYS Puan Hesaplama ... YGS NETLERİ GEREKLİ ... ygs puan hesaplama ile ilgili aramalar ösym ygs puan hesaplama

HESAPLAMA MODÜLÜNE ULAŞMAK İÇİN TIKLAYINIZ

YGS Sınavı 24 MART 2013 – Pazar günü saat: 10.00′da yapılacaktır. En çok merak edilen konulardan biri YGS soru dağılımının nasıl olacağıdır. Bu konudaki en büyük değişiklik “din kültürü ve ahlak bilgisi” konusunda olmuştur. 2013 YGS sınavında “din kültürü ve ahlak bilgisi” konusunda soru sorulacaktır. YGS başvurular 2-15 ocak 2013 tarihleri arasında olacaktır. YGS Sınav sürsi 160 dakikadır.

 

 

 

 

 

 

 

TEST

KAPSAMI

DERSLER

SORU SAYISI

TÜRKÇE

Türkçeyi kullanma gücü
ile ilgili sorular

TÜRKÇE

40

SOSYAL BİLİMLER

Sosyal Bilimlerdeki temel kavram
ve
ilkelerle düşünmeye
dayalı sorular

TARİH

15

COĞRAFYA

12

FELSEFE

8

DİN KÜLTÜRÜ VE AHLAK BİLGİSİ

5

MAT.

Matemetiksel ilişkilerde yararlanma gücü ile ilgili sorular

MATEMATİK

40

FEN BİLİM.

Fen Bilimlerdeki temel kavram
ve
ilkelerle düşünmeye
dayalı sorular

FİZİK

14

KİMYA

13

BİYOLOJİ

132013 YGS ve LYS Puan Hesaplama (Online) sorubak  2013 YGS ve 2013 LYS sınavları ile ilgili tüm çalışmalar. Bu hesaplama modülünde 2012 YGS-LYS verileri kullanılmıştır.+3 veya -3 puan farkı olabilir.  YGS-LYS-SBS Puan Hesaplama - Sayfa yükleniyor, lütfen bekleyiniz... birey puan_hesap.php   Puan hesaplamaları geçen yıl sınavlarda sorulan sorulara ve sınavlara giren adayların bu sorulara verdikleri cevaplara göre hesaplanmış olan puanlardır. YGS Puan Hesaplama, 2013 YGS Puanı Hesaplama - HESAPLAMA ...   ygs-puan.hesaplama  YGS puan hesaplama aracı için buraya tıklayın. YGS puan hesaplama aracı ile YGS'de alacağınız tüm puanları ücretsiz hesaplayabilirsiniz.   2012 YGS-LYS Puan Hesaplaması kariyerpenceresi ygs-lys-puan-hesaplama  AÖF, MYO veya Yetenek Sınavı ile öğrenci alan bir programı tercih etme hakkınızın olması için herhangi bir YGS puan türünden 140 ve üstü puan almanız ... Final Dergisi Dershaneleri Web Sitesi Puan Hesaplama Robotu puan-hesaplama-robotu.asp  Final'de Rehberlik · YGS - LYS · Diğer Sınavlar. YGS - LYS Taban Puanları ... ANA SAYFA | PUAN HESAPLAMA ROBOTU ... YGS Puan Hesaplama | HesaplaBakalim Kolayca Hesapla! hesaplabakalim  Sınav Puanı  YGS Puan Hesaplama, Oh be sınav bitti! Şimdi YGS'de alacağınız tüm puanları öğrenmek için HesaplaBakalım.  2013 ygs puan hesaplama,ygs 2013 nisan puan ... - Netividi netgaste.blogspot.com 2013-ygs-puan-hesaplama-ygs-2013-nisan.... 15 Oca 2013 – Yüksek öğretim giriş sınavı yani kısa adıyla ygs sınavı için hazırlanmış bu hesaplama moturunda kaç nete ne kadar puan gelir hesabı ...Ygs Puan Hesaplama  ygs.varolmak ygs-puan-hesaplama.html Ygs puan hesaplama aracımız, ygs denemelerinizden aldığınız netlerin ygs sınavında yaklaşık olarak kaç puana tekabül edebileceğini görebilmeniz için ... YGS PUAN HESAPLAMA - Tercihnet tercihnet PuanMatik/Ygs.aspx  Liselere Hazırlık; Üniversiteye Hazırlık. PUAN HESAPLAMA · Ygs (Yükseköğretime Geçiş Sınavı) · Lys (Lisans Yerleştirme Sınavı) · Sbs (Seviye Belirleme Sınavı) ...  YGS-LYS PUAN HESAPLAMA avram Dersaneleri duzsayfa/ygs-lys-puan-hesaplama/ . KAYSERİ, KOCAELİ, MANİSA, MARDİN, MERSİN, MUĞLA, SİNOP, TEKİRDAĞ, VAN. TWITTER. YGS - LYS Puan Hesaplama ... YGS NETLERİ GEREKLİ ... ygs puan hesaplama ile ilgili aramalar ösym ygs puan hesaplamaYASAL UYARI
Gizlimi.com sitemizin içerisinde yer alan tüm içeriklerin telif hakları içeriklerin sahiplerine ve/veya yasal temsilcilerine aittir. Gizlimi.com da yer alan ve telif hakkı ihlaline neden olan bir içeriği,dosyayı,kodu kaldırmamıza yardımcı olmak için lütfen bize iletişim bölümümüzden bildiriniz. Dosya en geç 24 saatte kaldırılacaktır.

5846 sayılı kanunun 25. maddesinin ek 4. maddesine göre hakkı ihlal edilen öncelikle üç gün içinde ihlalin durdurulmasını istemek zorundadır.Gizlimi.com 'da yayınlanan diğer yazıların, materyallerin, resimlerin, kodların, şekillerin her türlü elektronik ve gerçek ortamda yayın hakkı (aksi ilgili sayfalarda ayrıca belirtilmediği sürece) Gizlimi.com 'a aittir. Bu materyaller, kaynak gösterilmek ve link verilmek koşuluyla kopyalanabilir.

Son Güncelleme: Pazartesi, 17 Ekim 2016 23:08  

EN GÜZEL DUALAR