• Yazıtipi boyutunu arttır
  • Varsayılan yazıtipi boyutu
  • Yazıtipi boyutunu azaltır
Gizli ilimler
Home 40 AMBAR Uşak Onu Okuyor Sonuçları 11 Mayıs 2013

Uşak Onu Okuyor Sonuçları 11 Mayıs 2013


Google Adsense Politikaları -
Bu Reklam İçin Rahatsızlık Bildir
Uşak Onu Okuyor Sonuçları açıklandığı anda sitemizde yer alacaktır. Uşak O'nu (sav) Okuyor! Sınavı sonuçları ne zaman açıklanacak? 11 Mayıs 2013 tarihinde Uşak il genelinde yapılacak. "Uşak O'nu (sav) Okuyor" Sınav sonuçları yayınlandığı anda sitemizde yer alacaktır. Gizlimi.com u takip etmeye devam ediniz.

Uşak O'nu (sav) Okuyor! Üniversiteler düzeyinde "Sonsuz Nur 2", Lise düzeyinde "Efendimiz - Muhtasar", Ortaokul düzeyinde "Efendimizin Nurlu Hayatı", Halk düzeyinde ise Sonsuz Nur 2 " yarışmaları düzenlenecektir.
Şuana kadar Halk: 2139, Üniversite: 1751, Lise: 2757, Ortaokul: 3751 katılım sayılarına ulaşılmıştır.

Uşak O'nu (sav) Okuyor!  Ödül töreni ise 18 Mayıs 2013'te yapılacaktır.YASAL UYARI
Gizlimi.com sitemizin içerisinde yer alan tüm içeriklerin telif hakları içeriklerin sahiplerine ve/veya yasal temsilcilerine aittir. Gizlimi.com da yer alan ve telif hakkı ihlaline neden olan bir içeriği,dosyayı,kodu kaldırmamıza yardımcı olmak için lütfen bize iletişim bölümümüzden bildiriniz. Dosya en geç 24 saatte kaldırılacaktır.

5846 sayılı kanunun 25. maddesinin ek 4. maddesine göre hakkı ihlal edilen öncelikle üç gün içinde ihlalin durdurulmasını istemek zorundadır.Gizlimi.com 'da yayınlanan diğer yazıların, materyallerin, resimlerin, kodların, şekillerin her türlü elektronik ve gerçek ortamda yayın hakkı (aksi ilgili sayfalarda ayrıca belirtilmediği sürece) Gizlimi.com 'a aittir. Bu materyaller, kaynak gösterilmek ve link verilmek koşuluyla kopyalanabilir.

 

EN GÜZEL DUALAR