Gizli ilimler Sitesi

  • Yazıtipi boyutunu arttır
  • Varsayılan yazıtipi boyutu
  • Yazıtipi boyutunu azaltır
Home 40 AMBAR Şefkat Tepe 113. Bölüm izle 01 Haziran 2013 Samanyolu TV izle seyret!

Şefkat Tepe 113. Bölüm izle 01 Haziran 2013 Samanyolu TV izle seyret!


Google Adsense Politikaları -
Bu Reklam İçin Rahatsızlık Bildir
Şefkat Tepe 113. Bölüm izle 01 Haziran 2013 Samanyolu TV  - Şefkat Tepe113 . Bölüm izle 1 Haziran 2013, Yeni bölüm izle, son bölüm izle, Samanyolu TV, Sungurlar bu hafta ne yapacaklar?

STV ekranlarının ve tüm Türkiye'nin en popüler dizisi olan Şefkat Tepe yeni bölümü ile bugün akşam sevenleri ile buluşacak.

Türkiye'de son zamanlarda adından söz ettirmeye başlayan Şefkat Tepe 113. Bölüm ile 1 Haziran 2013 Cumartesi akşamı STV ekranlarından sevenleri ile buluşuyor.

Şefkat Tepe’nin nefeslerinizi tutarak izleyeceğiniz 113 bölümünde neler yaşanacağını merak ediyorsanız bizi takip etmeye devam edin.

Şefkat Tepe 112. Bölüm de neler yaşandı!

Şefkat Tepe’nin nefeslerinizi tutarak izleyeceğiniz 112. bölümünde; Sungurlar ile Şahin ve Dila arasında amansız bir kovalamaca başlar. Diğer yandan Şahin'in karısı Havin, Aslı'yı tehdit ederek kocasından uzak durmasını tembihler. Ancak gözü dönen Aslı, Şahin'in canını yakmak için her şeyi yapmaya kararlıdır. KİT'e karşı Serdar'dan yardım isteyen Naza, teslim olur fakat KİT'in hain planını anlatmak için sicilinin temizlenmesini şart koşar. Naza'nın konuşmasını engellemek isteyen Şahin ise, Nazan’ın oğlu Volkan'ı kaçırarak tehdit eder.

Dizi bittikten sonra sayfamıza eklenecektir. Canlı izlemek için tıklayınız..


YASAL UYARI
Gizlimi.com sitemizin içerisinde yer alan tüm içeriklerin telif hakları içeriklerin sahiplerine ve/veya yasal temsilcilerine aittir. Gizlimi.com da yer alan ve telif hakkı ihlaline neden olan bir içeriği,dosyayı,kodu kaldırmamıza yardımcı olmak için lütfen bize iletişim bölümümüzden bildiriniz. Dosya en geç 24 saatte kaldırılacaktır.

5846 sayılı kanunun 25. maddesinin ek 4. maddesine göre hakkı ihlal edilen öncelikle üç gün içinde ihlalin durdurulmasını istemek zorundadır.Gizlimi.com 'da yayınlanan diğer yazıların, materyallerin, resimlerin, kodların, şekillerin her türlü elektronik ve gerçek ortamda yayın hakkı (aksi ilgili sayfalarda ayrıca belirtilmediği sürece) Gizlimi.com 'a aittir. Bu materyaller, kaynak gösterilmek ve link verilmek koşuluyla kopyalanabilir.

 

EN GÜZEL DUALAR