Gizli ilimler Sitesi

  • Yazıtipi boyutunu arttır
  • Varsayılan yazıtipi boyutu
  • Yazıtipi boyutunu azaltır
Home 40 AMBAR Küre Tv Nizama Adanmış Ruhlar Ekip 1 27. Bölüm izle 14 Mayıs 2013

Küre Tv Nizama Adanmış Ruhlar Ekip 1 27. Bölüm izle 14 Mayıs 2013


Google Adsense Politikaları -
Bu Reklam İçin Rahatsızlık Bildir
Küre Tv Nizama Adanmış Ruhlar Ekip 1 27. Bölüm izle 14 Mayıs 2013, Nizama Adanmış Ruhlar Ekip 1 27. Bölüm izle

14 Mayıs Salı günü akşamı Samanyolu TV de yayınlanan Nizama Adanmış Ruhlar-Ekip 1 27. yeni bölümu bu akşam yayınlandı. Nizama Adanmış Ruhlar-Ekip 1 son bölümü her hafta olduğu gibi bu haftada heyecan dolu geçti. Şimdi size geçen hafta ne olmuş bu hafta neler olacak onlardan bahsedelim.

Ekip 1’in nefeslerinizi tutarak izleyeceğiniz heyecan dolu yirmi altıncı bölümünde;

Salih, kızının yerini öğrenmek için Macir’den bilgi almaya çalışır. Tutuklanan Macir’i teslim almak için gelen komutan ise olaya müdahale eder. Fakat ardından gelen adamların aslında Macir’in adamları olduğunu öğrendiklerinde her şey için geç kalınır. Sena’yı kullanarak Ekip 1’e tuzak kuran Macir, ekibin birkaç üyesini de rehin alır. Amacı ise, acı çektirerek, hepsini tek tek öldürtmektir. Arkadaşlarına hiçbir şekilde ulaşamayan Akif ise, elinden bir şey gelmediği için aklını kaybetmek üzereyken, Salih’i de kötü bir son bekler.

Sürükleyici hikayesi ve bitmeyen aksiyonu ile Ekip 1, 14 Mayıs Salı saat 19.55’te Samanyolu TV’de.

Nizama Adanmış Ruhlar Ekip 1 27. Bölüm izlemek için tıklayınız..YASAL UYARI
Gizlimi.com sitemizin içerisinde yer alan tüm içeriklerin telif hakları içeriklerin sahiplerine ve/veya yasal temsilcilerine aittir. Gizlimi.com da yer alan ve telif hakkı ihlaline neden olan bir içeriği,dosyayı,kodu kaldırmamıza yardımcı olmak için lütfen bize iletişim bölümümüzden bildiriniz. Dosya en geç 24 saatte kaldırılacaktır.

5846 sayılı kanunun 25. maddesinin ek 4. maddesine göre hakkı ihlal edilen öncelikle üç gün içinde ihlalin durdurulmasını istemek zorundadır.Gizlimi.com 'da yayınlanan diğer yazıların, materyallerin, resimlerin, kodların, şekillerin her türlü elektronik ve gerçek ortamda yayın hakkı (aksi ilgili sayfalarda ayrıca belirtilmediği sürece) Gizlimi.com 'a aittir. Bu materyaller, kaynak gösterilmek ve link verilmek koşuluyla kopyalanabilir.

 

EN GÜZEL DUALAR