• Yazıtipi boyutunu arttır
  • Varsayılan yazıtipi boyutu
  • Yazıtipi boyutunu azaltır
Gizli ilimler
Home 40 AMBAR İş Zekası, İş Zekası Giriş, Sağlık Bakanlığı İş Zekası

İş Zekası, İş Zekası Giriş, Sağlık Bakanlığı İş Zekası


Google Adsense Politikaları -
Bu Reklam İçin Rahatsızlık Bildir
Sağlık Bakanlığı İş Zekası Uygulaması

İŞ ZEKASI GİRİŞ


MKYS de Stok Fazlası Sorgulama işlemleri artık Karar Destek Sistemleri (İş-Zekası) dan da sorgulanmaktadır.

İş-zekası na MKYS kullanıcı adı ve şifresi ile Web Uygulamaları altındaki Karar Destek Sistemleri veya http://is-zekasi.saglik.gov.tr/analytics/saw.dll?Dashboard/ web adresinden girebilirsiniz.

Kamu idarelerine bağlı sağlık kurum ve kuruluşlarının birbirlerinden mal ve hizmet almaları hakkındaki 2009/10 sayılı genelge için tıklayınız.

7 Şubat 2009 tarih ve 27134 sayılı resmi gazetede yayınlanan yönetmelik için tıklayınız. Maliye Bakanlığı görüşü için tıklayınız.YASAL UYARI
Gizlimi.com sitemizin içerisinde yer alan tüm içeriklerin telif hakları içeriklerin sahiplerine ve/veya yasal temsilcilerine aittir. Gizlimi.com da yer alan ve telif hakkı ihlaline neden olan bir içeriği,dosyayı,kodu kaldırmamıza yardımcı olmak için lütfen bize iletişim bölümümüzden bildiriniz. Dosya en geç 24 saatte kaldırılacaktır.

5846 sayılı kanunun 25. maddesinin ek 4. maddesine göre hakkı ihlal edilen öncelikle üç gün içinde ihlalin durdurulmasını istemek zorundadır.Gizlimi.com 'da yayınlanan diğer yazıların, materyallerin, resimlerin, kodların, şekillerin her türlü elektronik ve gerçek ortamda yayın hakkı (aksi ilgili sayfalarda ayrıca belirtilmediği sürece) Gizlimi.com 'a aittir. Bu materyaller, kaynak gösterilmek ve link verilmek koşuluyla kopyalanabilir.

Son Güncelleme: Salı, 31 Mart 2015 11:21  

EN GÜZEL DUALAR