• Yazıtipi boyutunu arttır
  • Varsayılan yazıtipi boyutu
  • Yazıtipi boyutunu azaltır
Gizli ilimler
Home 40 AMBAR Güvender ygs sınav sonuçları 2013 Tıkla Öğren ( Yeni )

Güvender ygs sınav sonuçları 2013 Tıkla Öğren ( Yeni )


Google Adsense Politikaları -
Bu Reklam İçin Rahatsızlık Bildir
Güvender YGS Sınav sonuçları, güvender türkiye geneli Sınav sonuçları, güvender Sınav sonuçları 2013, 2011 güvender türkiye geneli sınav sonuçları, güvender sınavı, güvender yayınları, fem YGS sonuçları, 8-9 mart ygs sonuçları ve daha fazlası gizlimi.com'da.. Bizi takip etmeye devam edin!

Güvender'in Türkiye genelinde yapmış olduğu deneme sınavının sonuçları "Güvender YGS Sınav Sonuçları" açıklandı. 8-9 Mart 2013 Güvender YGS Sınav sonuçları bugün açıklandı, adayların merakla beklediği sonuçlara aşağıdaki bağlantıdan ulaşabilirsiniz. Türkiye genelinde yapılan YGS sınavına 277 bin 180 kisi katıldı. Sınavla ilgili analizlere facebook.com/femcomtr adresinden paylaşılacaktır Adaylar 8-9 Mart tarihinde gerçekleştirilen Güvender YGS sınavı sonuçlarına www.fem.com.tr , Ayrıca fem yayınlarının yeni uygulaması olan fem raporla sınav sonuçlarına, sınavların analizlerine soruların çözümlerine,YGS puanlarına, sınav karnesine ulaşabilirler. Öğrencilerimiz FEM rapor ugulamasına, www.femrapor.com, AppStore (İphone, İ Pad), ve Android marketten de ulaşabilirler.
YGS sorularının video çözümlerine www.teknofem.com.tr, www.facebook.com/femcomtr, www.femrapor.com adresinden, adresinden ulaşabilecekler. Güvender 2013 YGS sınavı soru ve cevapları gizlimi.com farkı ile aşağıda yayınlanmıştır. 8-9 Mart 2013 Güvender YGS Sınavı Cevap Anahtarına buradan bakabilirsiniz. 8 - 9 Mart Cuma ve Cumartesi günü Güvender tarafından yapıldı. Sınav Türkiye genelinde Güvender üyesi Dershaneler tarafından yapılmıştır. Sınava yaklaşık 300.000 öğrenci katılmıştır. Sınav sonuçlarınızı görüntülemek için aşağıdaki bilgileri doğru bir şekilde girmelisiniz.
Sınav Türü, Sınav Seçiniz, İl, İlçe, Kurum, Öğrenci No

Sınavla ilgili bilgileri sitemizden takip edebilirsiniz. Sınav soruları sitemizde yayınlanacaktır. Sınava girecek adaylara başarılar dileriz. Sınavla ilgili detayları ve bilgileri sitemizden online olarak takip edebilirsiniz..

Sınav sonrasında Sınav soruları, cevapları ve çözümleri buradan yayınlanacaktır.

YGS PUANINIZI HESAPLAMAK İÇİN TIKLAYINIZ

SINAV HAKKINDA YORUM!

Arkadaşlar bu başlıkta da değerlendirme yapalım dedim ben öncelikle değerlendirmek istiyorum bu sınavı. Öncelikle mezun değilim, 12. sınıf öğrencisiyim. Final Türkiye Geneli ve TÖDER YGS 1-2'ye girdim. Bu girdiğim Güvender denemesi ise bende tam bir hayal kırıklığı yarattı keşke girmeseydim dedim hatta. İlk adım için bu kadar yorucu, gereksiz zor, zaman kaybedici soru geleceğini düşünmüyorum öncelikle YGS'de. Matematikte sorular biraz daha özgün, biraz daha özel olsun derken ipin ucunu kaçırmışlar bence. Çok fazla soru vardı ilk kez karşılaştığımız, zorlandığımız.

Geometrisi de ayrı bir felaketti diye düşünüyorum. Bu %5 çok zor, %10 zor, %70 normal, %10 kolay, %5 çok kolay tarzı bir sınav değildi açıkçası. %20 çok zor, %30 zor, %30 normal, %20 kolay diye düşünüyorum ben bu sınavı. Final Dergisi Dershanelerine gidiyorum ve sayısız denemeye girdim dershanede. Çok zorlayıcı sorular oldu ancak ufak bir görüş gerektiriyordu hepsi. Burada ise soruların zorluğu görüş değil işlem hamallığı ve gereksiz beyin yorma diye düşünüyorum. Herkesin kafasında olan Güvender'de ne yapıyorsan YGS'de de onu yapacaksın görüşüne ise hiç katılmıyorum. Gizlimi.com - O anki psikoloji ve sınav şansı çok önemlidir her zaman. Onun için düşük yapacak dostlarım sakın stres yapmasınlar, çok gereksiz bir sınava girdik bence.


SONUÇLARI ÖĞRENMEK İÇİN TIKLAYINIZ


SINAV SONUCUNU ÖĞREN

YASAL UYARI
Gizlimi.com sitemizin içerisinde yer alan tüm içeriklerin telif hakları içeriklerin sahiplerine ve/veya yasal temsilcilerine aittir. Gizlimi.com da yer alan ve telif hakkı ihlaline neden olan bir içeriği,dosyayı,kodu kaldırmamıza yardımcı olmak için lütfen bize iletişim bölümümüzden bildiriniz. Dosya en geç 24 saatte kaldırılacaktır.

5846 sayılı kanunun 25. maddesinin ek 4. maddesine göre hakkı ihlal edilen öncelikle üç gün içinde ihlalin durdurulmasını istemek zorundadır.Gizlimi.com 'da yayınlanan diğer yazıların, materyallerin, resimlerin, kodların, şekillerin her türlü elektronik ve gerçek ortamda yayın hakkı (aksi ilgili sayfalarda ayrıca belirtilmediği sürece) Gizlimi.com 'a aittir. Bu materyaller, kaynak gösterilmek ve link verilmek koşuluyla kopyalanabilir.

Son Güncelleme: Çarşamba, 19 Ekim 2016 15:46  

EN GÜZEL DUALAR