• Yazıtipi boyutunu arttır
  • Varsayılan yazıtipi boyutu
  • Yazıtipi boyutunu azaltır
Gizli ilimler
Home 40 AMBAR Az TV Frekans Güncel , Azerbaycan Az TV Güncel Biss Key Uydu Frekansları , AZ TV Uydu Şifresi

Az TV Frekans Güncel , Azerbaycan Az TV Güncel Biss Key Uydu Frekansları , AZ TV Uydu Şifresi


Google Adsense Politikaları -
Bu Reklam İçin Rahatsızlık Bildir
Az TV Frekans Güncel , Azerbaycan Az TV Güncel Biss Key Uydu Frekansları, AZ TV Uydu Şifresi Az TV Frekans , AZ Tv Frekansı 2012 , İdman TV & AzTV Biss KeyGalatasaray ve Fenerbahçe’nin UEFA ve Şampiyonlar ligi maçlarını izleyebileceğiniz Az TV Uydu Frekansı bilgisi burada! UEFA Şampiyonlar Ligi ve Avrupa Ligi maçlarını Azeri kanalı Az TV’den canlı olarak izleyebilirsiniz. Az TV Frekans Bu sezon ülkemizi UEFA Şampiyonlar Ligi’nde Galatasaray ve Avrupa Ligi’nde Fenerbahçe temsil ediyor. Bu iki takımın bazı maçları D-Smart platformundan ücretli olarak yayınlanacak. Bu sebeple evlerinde D-Smart olmayan taraftarlar alternatif yayın kuruluşlarına yöneldi.

Bunlardan en dikkat çekeni ise Azerbaycan kanalı olan Az TV oldu. Ülkemizi Şampiyonlar Ligi’nde temsil eden Galatasaray 2.tur ilk maçında Schalke ile karşılaşıyor. Galatasaray’ın Devler Ligi’ndeki ilk mücadelesi saat 21:45′te D-Smart platformundan ekranlara gelecek. Bu maçı ayrıca Azerbaycan devlet kanalı Az TV biss key de canlı ve şifresiz olarak ekrana gelecek. Az TV Uydu Frekansını yazımızın devamında bulabilirsiniz.

AZ TV Uydu Frekans ve Biss Kesy
Frekans  : 10965  H  12797
Fec : 5/6
Biss key  : 1234560065432100

Az TV Frekans Güncel , Azerbaycan Az TV Güncel Biss Key Uydu Frekansları , AZ TV Uydu Şifresi


" Yukarıdaki yazıdan site sahibi ve site yöneticileri sorumlu tutulamaz, içerik bilgi amaçlı editörler tarafından oluşturulmuştur, istendiği taktirde kaldırılacaktır"

İletişim için tıklayınız..


İdman TV & AzTV Biss Key

Aradığınızı Bulamadıysanız Bunlarada Bakabilirsiniz!

Yasal Biss Key 2013
İdman Tv biss Key
NTV ve NTV Spor Biss Key 2013
İdman TV ve AzTV Biss Key Giriş, Biss Key Yükleme
İctimai TV Biss Key Girişi Yeni 2013
Star Tv Biss Key Şifreleri 2013
TRT 1 Biss Key 2013
TRT 3 Biss Key 2013
A Haber Biss Key 2013
Az TV Frekans Güncel , Azerbaycan Az TV Güncel Biss Key Uydu Frekansları , AZ TV Uydu Şifresi
TRT Biss Key 2013 TRT HD Biss Key
YASAL UYARI
Gizlimi.com sitemizin içerisinde yer alan tüm içeriklerin telif hakları içeriklerin sahiplerine ve/veya yasal temsilcilerine aittir. Gizlimi.com da yer alan ve telif hakkı ihlaline neden olan bir içeriği,dosyayı,kodu kaldırmamıza yardımcı olmak için lütfen bize iletişim bölümümüzden bildiriniz. Dosya en geç 24 saatte kaldırılacaktır.

5846 sayılı kanunun 25. maddesinin ek 4. maddesine göre hakkı ihlal edilen öncelikle üç gün içinde ihlalin durdurulmasını istemek zorundadır.Gizlimi.com 'da yayınlanan diğer yazıların, materyallerin, resimlerin, kodların, şekillerin her türlü elektronik ve gerçek ortamda yayın hakkı (aksi ilgili sayfalarda ayrıca belirtilmediği sürece) Gizlimi.com 'a aittir. Bu materyaller, kaynak gösterilmek ve link verilmek koşuluyla kopyalanabilir.

Son Güncelleme: Pazartesi, 26 Eylül 2016 14:20  

EN GÜZEL DUALAR