• Yazıtipi boyutunu arttır
  • Varsayılan yazıtipi boyutu
  • Yazıtipi boyutunu azaltır
Gizli ilimler
Home 40 AMBAR Afyon O'nu Okuyor Sonuçları

Afyon O'nu Okuyor Sonuçları


Google Adsense Politikaları -
Bu Reklam İçin Rahatsızlık Bildir
Afyon O'nu Okuyor Sonuçları

İnsanlığın İftihar Tablosu Hz. Muhammed (s.a.s), aradan asırlar geçmesine rağmen dipdiri ve taptaze yaşıyor.

Bütün insanlık için ideal bir örnek olan Efendimizin getirdiği mesaj bir huzur kaynağı. Zaman yaşlanıyor, ihtiyarlıyor; bazı düşünceler eskiyip köhneleşiyor ve tarihe karışıyor; fakat Nebiler
Serverinin (s.a.s) açtığı çığır, her gün açan bir tomurcuk gibi daima yenilenip tazeliğini koruyor.

Onun huzur iklimini insanlığa götürmenin yegâne çaresi, insanımıza Onu ve Onun getirdiği nûru tanıtabilmek. Zira O, tanındığı nispette sevilecek ve o sevgi sayesinde hülyalarımızı süsleyen Muhammedî bir nesil ortaya çıkacak.

ÖLÇME VE DEĞERLENDİRME

1.       Sınavın ölçme değerlendirilmesi, her biri 5 şıktan oluşan 63 soru ile yapılacaktır.

2.       Toplam Doğru puanı: Her bir doğru soru, kendisinin standart sapmasıyla çarpılıp çıkan sonuçların toplanmasıyla oluşturulacaktır.

3.       Toplam Yanlış puanı: Her bir yanlış soru, bütün soruların standart sapmasının ortalaması ile çarpılıp çıkan sonuçların toplanmasıyla oluşturulacaktır.

4.       Toplam Net Puanı: Her bir ‘Toplam Yanlış Puanı’  ‘0.25 Toplam Doğru Puanı’nı götürecektir.

5.       Katılımcının Net Puanı: Toplam Net Puan, sınavda en yüksek alınan toplam net puana bölünerek 300 ile çarpılacaktır. Çıkan puan 200 taban puanı ile toplanarak elde edilecektir.

6.       6. Puanlar eşit olması durumunda kura çekimi olacaktır. Kura çekiminde ilk çıkan sıralamada önde değerlendirilecek, sonrakiler kura sırasına göre dereceleri belirlenecektir.

7.       Halk kategorisi ve Öğrenci kategorisi kendi içinde değerlendirilecek. Her iki kategoride  ilk 100’e girenlere hediye verilecektir. Toplam 200 adet hediye verilecektir.

8.       Hediyeler aşağıdaki sıraya göre verilecektir.

SINAV SONUÇLARINI ÖĞRENMEK İÇİN TIKLAYINIZYASAL UYARI
Gizlimi.com sitemizin içerisinde yer alan tüm içeriklerin telif hakları içeriklerin sahiplerine ve/veya yasal temsilcilerine aittir. Gizlimi.com da yer alan ve telif hakkı ihlaline neden olan bir içeriği,dosyayı,kodu kaldırmamıza yardımcı olmak için lütfen bize iletişim bölümümüzden bildiriniz. Dosya en geç 24 saatte kaldırılacaktır.

5846 sayılı kanunun 25. maddesinin ek 4. maddesine göre hakkı ihlal edilen öncelikle üç gün içinde ihlalin durdurulmasını istemek zorundadır.Gizlimi.com 'da yayınlanan diğer yazıların, materyallerin, resimlerin, kodların, şekillerin her türlü elektronik ve gerçek ortamda yayın hakkı (aksi ilgili sayfalarda ayrıca belirtilmediği sürece) Gizlimi.com 'a aittir. Bu materyaller, kaynak gösterilmek ve link verilmek koşuluyla kopyalanabilir.

 

EN GÜZEL DUALAR