• Yazıtipi boyutunu arttır
  • Varsayılan yazıtipi boyutu
  • Yazıtipi boyutunu azaltır
Gizli ilimler
Home 40 AMBAR 8. Sınıf SBS Puan Hesaplama 2013 Online ( Yeni Sistem )

8. Sınıf SBS Puan Hesaplama 2013 Online ( Yeni Sistem )


Google Adsense Politikaları -
Bu Reklam İçin Rahatsızlık Bildir
8. Sınıf SBS puan Hesaplama 2013 Online Yeni Sistem, Şimdi SBS puanı Hesaplama Zamanı, Sonunda bir SBS daha sona erdi, En son SBS Puan Hesaplama 2013 burada.. SBS Türkiyede huzurlu bir ortamda yapıldı. Örenciler daha iyi bir liseye yerleşmek için SBS’ye girdiler. Sınavdan çıkan öğrenciler şimdi ise yaptıkları sorulardan net sayısını tespit edip puan hesaplaması yaparak hangi okullara yerleşebilecekleri hesabını yapıyor.. İşte 8. sınıf SBS Puan Hesaplama robotumuz yayında:

Artık 700′lü yeni SBS Puan Hesaplama sistemi var. İşte bizler de yeni SBS puan hesaplama sistemine göre bir hesaplama robotunu sitemize ekledik. Aşağıdaki 8. Sınıf SBS puan hesaplama 2013 robotuna doğru ve yanlış sayılarınızı girerek hemen anında hesaplama yapabilirsiniz. Buradan çıkan sonuç sizin 2013 SBS sonuçlarına göre 8. sınıf puan hesaplama elde edeceğiniz yaklaşık puanı verir. kesin puan verilmemektedir..

HEMEN TIKLA SBS PUANINI HESAPLA

>> TIKLAYINIZ
YASAL UYARI
Gizlimi.com sitemizin içerisinde yer alan tüm içeriklerin telif hakları içeriklerin sahiplerine ve/veya yasal temsilcilerine aittir. Gizlimi.com da yer alan ve telif hakkı ihlaline neden olan bir içeriği,dosyayı,kodu kaldırmamıza yardımcı olmak için lütfen bize iletişim bölümümüzden bildiriniz. Dosya en geç 24 saatte kaldırılacaktır.

5846 sayılı kanunun 25. maddesinin ek 4. maddesine göre hakkı ihlal edilen öncelikle üç gün içinde ihlalin durdurulmasını istemek zorundadır.Gizlimi.com 'da yayınlanan diğer yazıların, materyallerin, resimlerin, kodların, şekillerin her türlü elektronik ve gerçek ortamda yayın hakkı (aksi ilgili sayfalarda ayrıca belirtilmediği sürece) Gizlimi.com 'a aittir. Bu materyaller, kaynak gösterilmek ve link verilmek koşuluyla kopyalanabilir.

 

EN GÜZEL DUALAR