• Yazıtipi boyutunu arttır
  • Varsayılan yazıtipi boyutu
  • Yazıtipi boyutunu azaltır
Gizli ilimler
Home 40 AMBAR 2013 Güvender YGS Sınavı Cevap Anahtarı Yayınlandı TIKLA ÖĞREN

2013 Güvender YGS Sınavı Cevap Anahtarı Yayınlandı TIKLA ÖĞREN


Google Adsense Politikaları -
Bu Reklam İçin Rahatsızlık Bildir
Merakla beklenen 2013 Güvender YGS Sınavı yapıldı ve işte Cevap Anahtarı -2013 Güvender YGS Sınavı Cevap Anahtarı - 8 - 9 Mart Cuma ve Cumartesi günü Güvender tarafından yapıldı. Güvender 2013 YGS Sınavı soru ve cevapları gizlimi.com farkı ile aşağıda yayınlanmıştır.

Sınavla ilgili bilgileri sitemizden takip edebilirsiniz. Sınav soruları, cevapları ve çözümleri sınav sonrasında sitemizde yayınlanacaktır. Sınava girecek adaylara başarılar dileriz. Sınavla ilgili detayları ve bilgileri sitemizden online  olarak takip edebilirsiniz..

SORU VE CEVAP ANAHTARLARINI BURADA BULABİLİRSİNİZ. TIKLAYINIZ

Sınav sonrasında Sınav soruları, cevapları ve çözümleri buradan yayınlanacaktır.

YGS PUANINIZI HESAPLAMAK İÇİN TIKLAYINIZ

SINAV HAKKINDA YORUM!

Arkadaşlar bu başlıkta da değerlendirme yapalım dedim ben öncelikle değerlendirmek istiyorum bu sınavı. Öncelikle mezun değilim, 12. sınıf öğrencisiyim. Final Türkiye Geneli ve TÖDER YGS 1-2'ye girdim. Bu girdiğim Güvender denemesi ise bende tam bir hayal kırıklığı yarattı keşke girmeseydim dedim hatta. İlk adım için bu kadar yorucu, gereksiz zor, zaman kaybedici soru geleceğini düşünmüyorum öncelikle YGS'de. Matematikte sorular biraz daha özgün, biraz daha özel olsun derken ipin ucunu kaçırmışlar bence. Çok fazla soru vardı ilk kez karşılaştığımız, zorlandığımız.

Geometrisi de ayrı bir felaketti diye düşünüyorum. Bu %5 çok zor, %10 zor, %70 normal, %10 kolay, %5 çok kolay tarzı bir sınav değildi açıkçası. %20 çok zor, %30 zor, %30 normal, %20 kolay diye düşünüyorum ben bu sınavı. Final Dergisi Dershanelerine gidiyorum ve sayısız denemeye girdim dershanede. Çok zorlayıcı sorular oldu ancak ufak bir görüş gerektiriyordu hepsi. Burada ise soruların zorluğu görüş değil işlem hamallığı ve gereksiz beyin yorma diye düşünüyorum. Herkesin kafasında olan Güvender'de ne yapıyorsan YGS'de de onu yapacaksın görüşüne ise hiç katılmıyorum. Gizlimi.com - O anki psikoloji ve sınav şansı çok önemlidir her zaman. Onun için düşük yapacak dostlarım sakın stres yapmasınlar, çok gereksiz bir sınava girdik bence.
YASAL UYARI
Gizlimi.com sitemizin içerisinde yer alan tüm içeriklerin telif hakları içeriklerin sahiplerine ve/veya yasal temsilcilerine aittir. Gizlimi.com da yer alan ve telif hakkı ihlaline neden olan bir içeriği,dosyayı,kodu kaldırmamıza yardımcı olmak için lütfen bize iletişim bölümümüzden bildiriniz. Dosya en geç 24 saatte kaldırılacaktır.

5846 sayılı kanunun 25. maddesinin ek 4. maddesine göre hakkı ihlal edilen öncelikle üç gün içinde ihlalin durdurulmasını istemek zorundadır.Gizlimi.com 'da yayınlanan diğer yazıların, materyallerin, resimlerin, kodların, şekillerin her türlü elektronik ve gerçek ortamda yayın hakkı (aksi ilgili sayfalarda ayrıca belirtilmediği sürece) Gizlimi.com 'a aittir. Bu materyaller, kaynak gösterilmek ve link verilmek koşuluyla kopyalanabilir.

Son Güncelleme: Çarşamba, 19 Ekim 2016 13:04  

EN GÜZEL DUALAR