• Yazıtipi boyutunu arttır
  • Varsayılan yazıtipi boyutu
  • Yazıtipi boyutunu azaltır
Gizli ilimler
Home 40 AMBAR 2013 Türkiye Geneli Güvender YGS Sınavı Sonuçları Açıklandı ( Yeni Link )

2013 Türkiye Geneli Güvender YGS Sınavı Sonuçları Açıklandı ( Yeni Link )


Google Adsense Politikaları -
Bu Reklam İçin Rahatsızlık Bildir
2013 Güvender Türkiye Geneli Sınav sonuçları, Güvender Türkiye Geneli Sınavı YGS bu benzeri aramalarınızın cevabını gizlimi.com'da bulabilirsiniz. 8-9 Mart 2013 Güvender YGS Sınav sonuçları bugün açıklandı, adayların merakla beklediği sonuçlara aşağıdaki bağlantıdan ulaşabilirsiniz. Güvender 2013 YGS sınavı soru ve cevapları gizlimi.com farkı ile aşağıda yayınlanmıştır. 8-9 Mart 2013 Güvender YGS Sınavı Cevap Anahtarına buradan bakabilirsiniz. 8 - 9 Mart Cuma ve Cumartesi günü Güvender tarafından yapıldı. Sınav Türkiye genelinde Güvender üyesi Dershaneler tarafından yapılmıştır. Sınava yaklaşık 300.000 öğrenci katılmıştır. Sınav sonuçlarınızı görüntülemek için aşağıdaki bilgileri doğru bir şekilde girmelisiniz. Sınav Türü, Sınav Seçiniz, İl, İlçe, Kurum, Öğrenci No gibi bilgiler girilmelidir.

Sınavla ilgili bilgileri sitemizden takip edebilirsiniz. Sınav soruları sitemizde yayınlanacaktır. Sınava girecek adaylara başarılar dileriz. Sınavla ilgili detayları ve bilgileri sitemizden online olarak takip edebilirsiniz..
YGS PUANINIZI HESAPLAMAK İÇİN TIKLAYINIZ

SINAV HAKKINDA YORUM!

Arkadaşlar bu başlıkta da değerlendirme yapalım dedim ben öncelikle değerlendirmek istiyorum bu sınavı. Öncelikle mezun değilim, 12. sınıf öğrencisiyim. Final Türkiye Geneli ve TÖDER YGS 1-2'ye girdim. Bu girdiğim Güvender denemesi ise bende tam bir hayal kırıklığı yarattı keşke girmeseydim dedim hatta. İlk adım için bu kadar yorucu, gereksiz zor, zaman kaybedici soru geleceğini düşünmüyorum öncelikle YGS'de. Matematikte sorular biraz daha özgün, biraz daha özel olsun derken ipin ucunu kaçırmışlar bence. Çok fazla soru vardı ilk kez karşılaştığımız, zorlandığımız.

Geometrisi de ayrı bir felaketti diye düşünüyorum. Bu %5 çok zor, %10 zor, %70 normal, %10 kolay, %5 çok kolay tarzı bir sınav değildi açıkçası. %20 çok zor, %30 zor, %30 normal, %20 kolay diye düşünüyorum ben bu sınavı. Final Dergisi Dershanelerine gidiyorum ve sayısız denemeye girdim dershanede. Çok zorlayıcı sorular oldu ancak ufak bir görüş gerektiriyordu hepsi. Burada ise soruların zorluğu görüş değil işlem hamallığı ve gereksiz beyin yorma diye düşünüyorum. Herkesin kafasında olan Güvender'de ne yapıyorsan YGS'de de onu yapacaksın görüşüne ise hiç katılmıyorum. Gizlimi.com - O anki psikoloji ve sınav şansı çok önemlidir her zaman. Onun için düşük yapacak dostlarım sakın stres yapmasınlar, çok gereksiz bir sınava girdik bence.


SONUÇLARINIZI ÖĞRENMEK İÇİN TIKLAYINIZ


SINAV SONUCUNU ÖĞREN
YASAL UYARI
Gizlimi.com sitemizin içerisinde yer alan tüm içeriklerin telif hakları içeriklerin sahiplerine ve/veya yasal temsilcilerine aittir. Gizlimi.com da yer alan ve telif hakkı ihlaline neden olan bir içeriği,dosyayı,kodu kaldırmamıza yardımcı olmak için lütfen bize iletişim bölümümüzden bildiriniz. Dosya en geç 24 saatte kaldırılacaktır.

5846 sayılı kanunun 25. maddesinin ek 4. maddesine göre hakkı ihlal edilen öncelikle üç gün içinde ihlalin durdurulmasını istemek zorundadır.Gizlimi.com 'da yayınlanan diğer yazıların, materyallerin, resimlerin, kodların, şekillerin her türlü elektronik ve gerçek ortamda yayın hakkı (aksi ilgili sayfalarda ayrıca belirtilmediği sürece) Gizlimi.com 'a aittir. Bu materyaller, kaynak gösterilmek ve link verilmek koşuluyla kopyalanabilir.

Son Güncelleme: Cuma, 23 Eylül 2016 02:51  

EN GÜZEL DUALAR