• Yazıtipi boyutunu arttır
  • Varsayılan yazıtipi boyutu
  • Yazıtipi boyutunu azaltır
Gizli ilimler
Home 40 AMBAR 2013 Anafen STS Sınav Sonuçları Açıklandı Online 6-7-8. Sınıflar

2013 Anafen STS Sınav Sonuçları Açıklandı Online 6-7-8. Sınıflar


Google Adsense Politikaları -
Bu Reklam İçin Rahatsızlık Bildir
2013 güvender Sınav sonuçları, anafen dershanesi sts sonuçları, ilk adım sonuçları, anafen sts Sınav sonuçları, anafen, anafen güvender cevap anahtarı, anafen sts sinav sonuçlari, anafen dershanesi sts Sınav sonuçları, anafen dershanesi sbs sınav sonuçları 2013 Anafen STS Sınav Sonuçları Açıklandı Online 6-7-8. Sınıfların STS sonuçlarına aşağıdaki bağlantıdan ulaşabilirsiniz. Anafen Kurulduğu günden günümüze kadar sadece ilköğretim (LGS, OKS, SBS) alanında hizmet veren ve bu alanda öncü kurum olma gayretinde olan Anafen Dershaneleri 8. Sınıf öğrencilerine SBS hazırlık, 6 ve 7. Sınıf öğrencilerine ise okul başarına yönelik okul takviye kursları düzenlemektedir.

Değişen sınav sitemlerine paralel olarak düzenlediği kurs programları sürekli yenileyen, öğrenci ihtiyaçlarını göz önüne alarak en faydalı programları hazırlama gayretinde olan Anafen Dershaneleri meb müfredat yapısına uygun olarak “kazanım merkezli” bir anlayışla hareket etmekte ve meb kazanımlara en uygun ders anlatımını yapmaktadır.

İnternet tabanlı e-öğrenme portalı Anafen TV ve özgün Anafen dokümanları ile desteklenen kurs programları sayesinde öğrenciler hem SBS’de en yüksek başarıyı elde edebilmek için emin adımlarla ilerlemekte hem de okul derslerinde en yüksek notları hedefleyebilmektedir. 2013 anafen sts sınav sonuçları, anafen güvender sınav sonuçları, anafen dershanesi sts sonuçları, ilk adım sonuçları, anafen güvender cevap anahtarı, anafen sts sinav sonuçlari, anafen dershanesi sts sınav sonuçları, anafen dershanesi sbs sınav sonuçları

Anafen Sts Sınav sonuçları - Sınav Sonuçları açıklandığında aşağıdaki bölümden ögrenebilirsiniz.
2013 anafen sts sınav sonuçları, anafen güvender sınav sonuçları, anafen dershanesi sts sonuçları, ilk adım sonuçları, anafen güvender cevap anahtarı, anafen sts sinav sonuçlari, anafen dershanesi sts sınav sonuçları, anafen dershanesi sbs sınav sonuçlarıYASAL UYARI
Gizlimi.com sitemizin içerisinde yer alan tüm içeriklerin telif hakları içeriklerin sahiplerine ve/veya yasal temsilcilerine aittir. Gizlimi.com da yer alan ve telif hakkı ihlaline neden olan bir içeriği,dosyayı,kodu kaldırmamıza yardımcı olmak için lütfen bize iletişim bölümümüzden bildiriniz. Dosya en geç 24 saatte kaldırılacaktır.

5846 sayılı kanunun 25. maddesinin ek 4. maddesine göre hakkı ihlal edilen öncelikle üç gün içinde ihlalin durdurulmasını istemek zorundadır.Gizlimi.com 'da yayınlanan diğer yazıların, materyallerin, resimlerin, kodların, şekillerin her türlü elektronik ve gerçek ortamda yayın hakkı (aksi ilgili sayfalarda ayrıca belirtilmediği sürece) Gizlimi.com 'a aittir. Bu materyaller, kaynak gösterilmek ve link verilmek koşuluyla kopyalanabilir.

Son Güncelleme: Pazartesi, 17 Ekim 2016 17:41  

EN GÜZEL DUALAR