• Yazıtipi boyutunu arttır
  • Varsayılan yazıtipi boyutu
  • Yazıtipi boyutunu azaltır
Gizli ilimler
Home 40 AMBAR 11. Sınıf Takdir Teşekkür Hesaplama 2013 ( Yeni )

11. Sınıf Takdir Teşekkür Hesaplama 2013 ( Yeni )


Google Adsense Politikaları -
Bu Reklam İçin Rahatsızlık Bildir

11. Sınıf Takdir Teşekkür Hesaplama ( Lise 3. Sınıf )

11. Sınıf öğrencileri sayfamızın alt bölümünde yer alan Takdir ve Teşekkür Hesaplama robotunu kullanarak takdir ya da teşekkür belgesi alıp alamayacaklarını sorgulayabilirler.

Dikkat:
70 ile 84.99 arasında bir ortalamaya sahipseniz; Teşekkür belgesi,
84.99 ile 100 arasında bir ortalamaya sahipseniz; Takdir belgesi alırsınız.

Aşağıdaki alanları doldurarak ortalama puanınızı en alttaki bölümde görebilir ve programımızın yaptığı hesapla teşekkür belgesi mi, takdir belgesi mi alacağınızı öğrenebilirsiniz.

İşte Takdir ve Teşekkür Hesaplama Robotu

YASAL UYARI
Gizlimi.com sitemizin içerisinde yer alan tüm içeriklerin telif hakları içeriklerin sahiplerine ve/veya yasal temsilcilerine aittir. Gizlimi.com da yer alan ve telif hakkı ihlaline neden olan bir içeriği,dosyayı,kodu kaldırmamıza yardımcı olmak için lütfen bize iletişim bölümümüzden bildiriniz. Dosya en geç 24 saatte kaldırılacaktır.

5846 sayılı kanunun 25. maddesinin ek 4. maddesine göre hakkı ihlal edilen öncelikle üç gün içinde ihlalin durdurulmasını istemek zorundadır.Gizlimi.com 'da yayınlanan diğer yazıların, materyallerin, resimlerin, kodların, şekillerin her türlü elektronik ve gerçek ortamda yayın hakkı (aksi ilgili sayfalarda ayrıca belirtilmediği sürece) Gizlimi.com 'a aittir. Bu materyaller, kaynak gösterilmek ve link verilmek koşuluyla kopyalanabilir.

Son Güncelleme: Salı, 18 Ekim 2016 08:01  

EN GÜZEL DUALAR